Ми кращі з кращих - першокурсники НУБіП України

4 грудня 2019, 7:57

    Ветеринари дебютували на науковій конференції НУБіП, відбулася урочиста церемонія урочистого нагородження студентів, які брали участь у міжнародній конференції присвяченій відродженню популяції коня Пржевальського. Були нагородженні спікери конференції та люди, які допомагали в організації цього заходу.

   Доцент Вероніка Василівна Чекалюк, наш викладач з «української мови за професійним спрямуванням» була нашим науковим керівником, допомогла підготувати презентації, тези та виступи. По завершенню заходу Вероніка Василівна, як одна з ініціаторів та організаторів конференції, вручила кожному учаснику почесний диплом та висловила подяку за участь студентам і побажала успіхів у навчанні.

   Були нагородженні не тільки студенти, які особисто були на заході, але й учасники: студенти ветеринари - першокурсники, які брали заочну учать. Після офіційного нагородження всі мали можливість обговорити конференцію, студенти пішли до їдальні на каву і святкування наукового дебюту. Ми вдячні нашому викладачеві за цікаві пари, за свято щодня. Учасники висловили свої приємні враження про отриманий досвід, та цікаву й корисну зустріч із запрошеними гостями.

    Студенти також висловили свою вдячність завідувачу кафедри конярства та бджільництва шановному професору Повознікову Миколі Гавриловичу за теплий прийом та чудову атмосферу. Це був перший захід такого поважного статусу для студентів першого курсу, ми запевняємо, що будемо продовжувати свою наукову діяльність і дуже вдячні за надану ім можливість спробувати себе у чомусь новому.

 

Матеріал підготувала: першокурсниця Катерина Фока

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook