Цьогорічний зліт лідерів

21 травня 2012 року
З 12 по 15 травня на території санаторію «Дениші» проводився XIV всеукраїнський зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття». Цього року честь приймати студентів випала Житомирському національному агроекологічному університету. Участь взяло 261 студент-учасник із усіх областей України. В цьому списку лідерів, одна з найбільших делегацій складалася із студентів НУБіП України, які крім гарних вражень привезли додому дипломи, що відзначають активність наших студентів на круглих столах і у конкурсі «Кращий студент року».
Усіх їх під час урочистого відкриття привітали директор департаменту науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій Володимир Ганганов, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Дейсан, помічник голови ЦК профспілки працівників агропромислового комплексу Катерина Гордієнко, ректор Житомирського агроекологічного університету Валерій Микитюк, аспірант університету, учасник трьох останніх зльотів Федір Марков та інші.
У рамках заходу відбувся заключний етап конкурсу «Кращий студент року», де приймав участь наш студент з факультету енергетики і автоматики – Рухлов Костянтин. Проводилися виставки, семінари, круглі столи, де себе зарекомендували наступні наші студенти: Варава Олена Іванівна, студентка факультету екології і сталого розвитку, Міхно Інеса Сергіївна, студентка факультету комп’ютерних наук та економічної кібернетики, Синягівський Михайло Володимирович, студент факультету інженерії агробіосистем, Бабій Анна Михайлівна, студентка агробіологічного факультету, Андрущак Оксана Іванівна, студентка агробіологічного факультету, Корж Руслана Миколаївна, студентка факультету енергетики і автоматики.
Також відбулися зустрічі з видатними вченими та працівниками агропромислового комплексу, концертні шоу-програми, візити до Житомирського національного агроекологічного університету, екскурсії промисловими, переробними та сільськогосподарськими підприємствами Житомирщини, знайомство з їхньою роботою, дегустація продуктів. Зокрема, розділившись на групи, студенти побували у Коростені, новий елеватор «Нібулон» у Великих Коровинцях, промислові підприємства Володарсько-Волинського району, оглянули молочний комплекс у Новограді-Волинському, овочесховище села Краснопіль Чуднівського району, дегустували продукцію Житомирського маслозаводу «Рудь».
Хочеться нагадати, що зліт кращих студентів аграріїв – це зібрання однодумців, лідерів, хто у напруженій навчальній праці здобуває професії для роботи на землі. А самий перший зліт кращих студентів-аграріїв відбувся у 1999 році за ініціативи Міністерства і Всеукраїнського благодійного фонду підтримки сільської молоді «Надія XXI століття» в НУБіП України.
М. Миголь, студентка факультету біотехнологій,
Медіа-центр «Фокус» Студентської організації

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook