Відбулося засідання вченої ради агробіологічного факультету

19 квітня 2019 року

19 квітня відбулося засідання вченої ради агробіологічного факультету, яке розпочалося з приємної події. За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво і виноградарство», яка проходила на базі Уманського національного університету садівництва і виноградарства студент ІV курсу Олексій Кононенко нагороджений дипломом ІІ ступеня, а студентка ІІІ курсу Дар’я Терещенкодипломом ІІІ ступеня.

Про присвоєння вчених звань доповіла секретар вченої ради Ніна Бикіна. Вчена рада агробіологічного факультету рекомендувала присвоїти вчене звання професора кафедри ґрунтознавства і охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули доктору с.-г. наук Тонсі Оксані Леонідівні.

Про проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників слухали інформацію декана агробіологічного факультету Оксану Тонху. Відповідно до конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників на посаду завідувача кафедри овочівництва і закритого грунту рекомендували доцента Федосія Івана Олексійовича.

 

Відповідно до конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників за результатами таємного голосування рекомендували терміном на 5 років на посади доцентів кандидатури: Шевчук Наталію Василівну на посаду доцента кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка, Литвинова Дмитра Вікторовича на посаду доцента кафедри землеробства та гербології, Карпенко Олену Юріївну на посаду доцента кафедри землеробства та гербології, Юника Анатолія Васильовича на посаду доцента кафедри рослинництва, Завадську Оксану Володимирівну на посаду доцента кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика, Цизя Олександра Михайловича на посаду доцента кафедри овочівництва і закритого ґрунту, Бобось Ірину Макарівну на посаду доцента кафедри овочівництва і закритого ґрунту, Кутовенко Віру Богданівну на посаду доцента кафедри овочівництва і закритого ґрунту, Жилу Романа Сергійовича на посаду доцента кафедри загальної, органічної та фізичної хімії.