Освіта і бізнес: навчання, співпраця, перспектива

11 квітня 2019 року
Бізнес-індустрії стрімко розвиваються. Як наслідок, змінилися вимоги до вмінь і навичок працівників, їхньої освіти та професійного досвіду. Ринок праці диктує свої вимоги, пропонує нові ролі та шукає досвідчених професіоналів, однак вища освіта не «пасе задніх» і спроможна виконувати свій основний обов’язок – задовольняти нагальні потреби ринку праці у висококваліфікованих кадрах.
 З метою реалізації потреб ринку праці, підвищення якості теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти, підготовки студентів до професійного життя за межами закладу освіти, викладачі циклової маркетингу і торгівлі організували зустріч студентів випускних груп 306(210) – Т спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 305 - М спеціальності «Маркетинг» з партнерами Міжнародної туристичної компанії Адвант Тревел.
 Ведучими заходу були Доценко Тетяна - керівник Школи успіху та розвитку особистості, Вегера Ярослава - коуч, тренер особистісного розвитку та Дахова Інна - партнер компанії Адвант Тревел. З метою розширення уявлення про можливості молоді у напрямку самореалізації і побудови власного бізнесу на прикладі Міжнародної туристичної компанії Адвант Тревел, вони провели цікаву, змістовну авторську лекцію на тему: «Сучасна модель структурованого бізнесу. Можливості, заперечення, переваги».
У ході зустрічі студенти на прикладі реальної компанії ознайомилися з можливостями і перевагами мережевого, структурованого та лінійного бізнесу. На практичних прикладах розглянули поняття класичного і бінарного маркетингу. Наприкінці зустрічі гості надали студентам і викладачам поради щодо розкриття власного потенціалута пошуків шляхів  особистісного росту.
Адміністрація, викладачі та студенти коледжу висловлюють щиру подяку партнерам компанії Адвант Тревел за плідну співпрацю.
 
 
Світлана Березинець,
голова циклової комісії маркетингу і торгівлі,
 Ірина Вінник,

викладач циклової комісії маркетингу і торгівлі 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook