Вітаємо Фадєєву Варвару, студентку ветеринарного факультету з почесною відзнакою «Читач року 2018», яку вона отримала на урочистому заході в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка

25 березня 2019 року

    22 березня у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка відбулась найочікуваніша подія минулого року – Другий Всеукраїнський фестиваль «Читач року».

   Надзвичайно приємно, що з нашого університету відзнаку «Читач 2018 року» отримала Фадєєва Варвара, студентку 4  курсу ветеринарного факультету, яка, до речі, була відзначена грамотою нашого університету як найкращий та найактивніший читач 2018 року.

   Нагороджували номінантів  Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи та Олег Сербін, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Загалом, серед нагороджених були студенти, викладачі та школярі з різних регіонів України, а також Шевченківські лауреати, відомі актори, співаки, банкіри й політики, адже всіх їх об'єднала любов до книги.

   Тож, читайте та навчайтесь, шановні студенти, і можливо тоді ви зможете отримати таку почесну відзнаку!
Тетяна Кіщак, 
директор наукової бібліотеки
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook