Чоловіча збірна НУБіП України з футзалу перемогла політехніків

12 грудня 2018 року

11 грудня відбувся черговий матч Чемпіонату м. Києва з футзалу серед чоловічих студентських команд. Збірна НУБіП України зустрічалась зі збірною командою НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Гра відбувалася у спортивному комплексі КПІ. Після прикрої поразки напередодні від КНУБіА з рахунком 4:5, наші хлопці почали гру з активного пресингу. Суперник майже не міг вийти зі своєї половини майданчику. І вже на десятій хвилині матчу тотальна перевага нашої команди перетворилася на позитивний результат. Володимир Руденко (ф-т аграрного менеджменту) дальнім пострілом влучив у ворота суперника. Через хвилину відзначився Олексій Заїка ( ф-т тваринництва та водних біоресурсів) і трохи згодом – Богдан Кутовенко (юридичний ф-т). Наприкінці першого тайму Василій Грох (ф-т аграрного менеджменту) вдало відібрав м`яч у капітана команди суперників і пробив повз воротаря. Перший тайм закінчився з рахунком 4:0 на нашу користь.

На початку другого тайму наші хлопці знову двіччі відзначилися. Обидва голи забив Богдан Козій (ф-т аграного менеджменту). За рахунку 6:0 тренер збірної команди НУБіП України Микола Костенко дав можливість пограти студентам-першокурсникам, а команда КПІ замінила воротаря на п`ятого польового гравця. Така тактика команди суперників та незлагодженість в діях наших молодих гравців дозволила збірній КПІ реалізувати декілька гольових моментів. Гра завершилася з рахунком 7:4 на користь збірної команди НУБіП України. Сьомий гол у ворота суперника забив Богдан Козій (ф-т аграрного менеджменту).

Вітаємо наших футзалістів з перемогою і бажаємо подальших спортивних успіхів!