Святкування дня студента на економічному факультеті ННІ Бізнесу

21 листопада 2011 року
ННІ Бізнесу

17 листопада  відбулося святкування дня студента на економічному факультеті. Це була вечірка у стилі 40-50х років – «Стиляги». Обов’язковий dress-code: для дівчат – яскраві помада та бантик, для хлопців – кольорові шкарпетки та краватка.  Варто зазначити, що гості поставилися відповідально до вимог заходу: завдяки своїм вбранням присутні дійсно відчули себе справжніми стилягами. Місцем зустрічі стала центральна студентська їдальня НУБіП України.

На свято завітали шановні гості: директор ННІ Бізнесу Діброва А.Д., заступник директора ННІ Бізнесу Остапчук А.Д., декан економічного факультету Камінська Т.Г., голова студентської організації університету Дмитренко І., а також заступники декана та наставники курсів.

Вечірка почалася з урочистої частини – привітань поважних гостей та нагородження студентів-активістів факультету. Студенти першого курсу виступили  з номерами КВК «Я студент,  і я цим пишаюсь!», після чого відбулася церемонія посвяти першокурсників, під час якої студенти-магістри передали естафету молодшому поколінню та дали цінні настанови на майбутнє.

Всі присутні мали задоволення насолодитися смачною вечерею, концертними номерами, взяти участь у конкурсах, поспілкуватися та потанцювати.

 

Звантажити решту фотографій в *.RAR архіві частина 1

 

Звантажити решту фотографій в *.RAR архіві частина 2

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook