Студентський науковий гурток "Планета тварин"

Відзнаки гуртка

    У 2018 році студенти, які відвідують гурток "Планета тварин" брали участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних кофнеренціях.
    На XXI Міжнародній студентської наукової конференції «Актуальні проблеми інтенсивного розвитку тваринництва», яка проходила в м. Горки на базі Білоруської сільськогосподарської академії 23–25 травня 2018 р., м. Горки, Білорусь, за свої наукові роботи наші студенти отримали дипломи.

Бойко Ю.В. Диплом за І місце. Науковий керівник – Митяй І.С.

 Корецький В.Д. Диплом за ІІ місце. Науковий керівник – Митяй І.С.

Борисенко В.С. Диплом за ІІ місце. Науковий керівник – Митяй І.С.

Кайстро С.О. Диплом за ІІІ місце. Науковий керівник – Дегтяренко О.В.

Гаврилюк М.В. Диплом за ІІІ місце. Науковий керівник – Дегтяренко О.В.

Хоменко К.В. Диплом за ІІІ місце. Науковий керівник – Дегтяренко О.В. 

    Бойко Ю. В. 1 курс, 1 група отримав ІІ місце за доповідь МОРФОМЕТРИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА І СТАТЕВА СТРУКТУРА ПОПУЛЯЦІЙ КАРАСЯ СРІБЛЯСТОГО У ВОДОЙМАХ ЦЕНТРУ ТА ПІВДНЯ УКРАЇНИ, на 72 Всеукраїнській науково-практичної студентської конференції «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми», НУБіП, (3-4 квітня 2018 р., м. Київ, Україна). Науковий керівник – Митяй І.С.

 

 Бойко Ю.В. Диплом  ІІ ступеню. Науковий керівник – Митяй І.С.

 18-20 вересня 2018 року студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів, які є активними учасниками наукового гуртка «Планета тварин», взяли участь у роботі ХІ Міжнародної іхтіологічної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології», яка відбулась у Львівському національному університеті ветмедицини та біотехнології імені С.З. Гжицького. Та отримали сертифікати учасників.

    У 2019-2020 роках студенти наукового гуртка "Планета тварин" також приймали участь у багатьох Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних кофнеренціях.

   Пліщ Ю. 3 курс, 2 група виступила з доповіддю на тему: ПОПУЛЯЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАВКОВИКА ОЗЕРНОГО (GASTROPODA: LYMNAEIDAE) У ВОДОЙМАХ ПІВДНЯ УКРАЇНИ, на 74 Всеукраїнській науково-практичної студентської конференції «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми», НУБіП, (3-4 квітня 2019 р., м. Київ, Україна). Науковий керівник – Дегтяренко О.В.

      Хоменко К., 3 курс, 2 група виступила з доповіддю на тему: МОРФОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЖИВОРОДКИ РІЧКОВОЇ (GASTROPODA: VIVIPARIDAE) В РІЧКАХ ПІВНІЧНОГО ПРИАЗОВ’Я на 74 Всеукраїнській науково-практичної студентської конференції «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми», НУБіП, (3-4 квітня 2019 р., м. Київ, Україна). Науковий керівник – Митяй І.С.

     Гаврилюк М. 3 курс, 2 група виступила з доповіддю на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПОШИРЕННЯ COLLETOPTERUM PISCINALE (NILSSON, 1822) (MOLLUSCA: BIVALVIA) В РІЧКАХ ПІВНІЧНОГО ПРИАЗОВ’Я, на 74 Всеукраїнській науково-практичної студентської конференції «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми», НУБіП, (3-4 квітня 2019 р., м. Київ, Україна). Науковий керівник – Дегтяренко О.В.

     У 2019 році студенти і викладачі факультету тваринництва та водних біоресурсів прийняли участь у роботі ІІІ Міжнародної конференції Smart Bio (ICSB), яка відбулася на базі Університету Вітаутаса Магнуса в місті Каунас, Литва. Там вони отримали сертифікати учасників кофнеренції та дипломи.

Сертифікати студентів гурта - уасників Міжнародної конференції Smart-BIO в університеті Вітауса Магнуса у м.Каунас

 

 

    Юлія Пліщ3 курс, 2 група отримала Диплом за кращу постерну доповідь за доповідь на тему «Population Сharacteristics of Lymnaea stagnalis (Gastropoda: Lymnaeidae) in reservoirs of the South of Ukraine». Науковий керівник – О.В. Дегтяренко.

   Оргкомітет ІІІ Міжнародної конференції Smart Bio відзначив Івана Митяя (керівника студентського гуртка) отримав диплом за кращу організацію студентської наукової роботу.

    У 2022 році студенти, які відвідують гурток "Планета тварин" брали участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних кофнеренціях.та форумах.
      На 55-му Європейському симпозіумі з морської біології, який проходив на базі Ґданського університету з 19 по 23 вересня 2022 р., м. Ґданськ, Польща за свої наукові роботи наші студенти та їх керівники отримали сетифікати учасника.

Сертифікати студентів гуртка - учасників 55-го Європейського симпозіуму з морської біології в Ґданському університеті у м.Ґданськ.

 

  

  

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook