Осінь. Пора збирання урожаю та підведення підсумків роботи у ВП НУБіП України

23 вересня 2011 року

Навчально-дослідне господарство «Великоснітинське» ім. О.В. Музиченка в співпраці з провідною компанією США «Амако» провело весняно-польові роботи та всі технологічні процеси по вирощуванню соняшнику, кукурудзи на зерно та кукурудзи на силос (з розрахунку потреб тваринництва) та підживлення озимих культур на площі майже 500 га.

Не порушуючи традиційної науково-обгрунтованої сівозміни було прийнято рішення висіяти соняшник на площі 220 га, кукурудзу на зерно - 250 га, кукурудзу на силос - 270 га, а на площі 150 га впровадити важливу систему органічного землеробства, яка дасть можливість вирощувати екологічно-чисту продукцію і переносити цей досвід в інші господарства.

Виконуючи завдання керівництва університету, яке було покладено на Український ННІ якості, біоресурсів та безпеки життя, інститут разом із господарством виконували всі технологічні операції, узгоджені з провідними фахівцями компанії «Амако».

Завдячуючи розумінню перспективності співпраці з «Амако», ми спромоглися виростити заплановані урожаї, які спроможні забезпечити перехід тваринницького комплексу на однотипний тип годівлі, що в майбутньому дасть можливість зберегти енергоресурси та підвищити продуктивність тварин.

За вегетаційний період студенти університету проходили практичне навчання, виробничу практику та мали можливість взяти участь в усіх технологічних процесах з використанням сучасної техніки, починаючи з обробітку ґрунту, посіву, догляду за культурами та закінчуючи збиранням урожаю. Це значно розширило їх кругозір в області сучасної техніки та технологій в сільському господарстві. Що стосується співпраці з «Амако», то студенти НУБіП України пов’язують з цією знаною компанією перспективи свого майбутнього працевлаштування, а виробничники - закупку сучасної сільськогосподарської техніки.

Можна з впевненістю сказати, що робота увінчалась успіхом. На сьогоднішній день вже заготовлено майже 10 тис. тонн силосу (всього планується заготовити 14 тис. тонн), зібрано біля 500 тонн соняшнику, кукурудза на зерно знаходиться у відмінному стані і чекає своєї черги.

        На цих роботах славно потрудилися наші студенти, інженерна служба, та інші фахівці у сфері механізації. Під керівництвом директора навчально-виробничого центру ремонту, обслуговування і благоустрою об’єктів та територій НУБіП України В.П. Ярославського відновлена робота комплексу сушки зерна з продуктивністю до 40 т в годину. А отже і якість соняшникового насіння та зерна кукурудзи буде відмінною.

      Цей комплекс може забезпечити сушку зерна  інших господарств Фастівського, Васильківського району Київської області, а також іншіх суб`єктів господарювання. Для довідок звертатись по телефону 067-507-57-64.


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook