Привіт з Китаю!

19 березня 2018 року

Привіт з Китаю! Ми, Закатей Юлія та Бондар Руслана, студентки третього курсугуманітарно-педагогічного факультету напряму «Філологія» хотіли б поділитися своїми враженнями про чудову та надзвичайну країну Китай, а також розповісти про стажування, яке ми проходимо в Шеньянському аграрному університеті.

А починалося все ось як…

Наприкінці листопада 2017 року декан нашого факультету – професор Шинкарук Василь Дмитрович –  проінформував студентів про можливість стажування в місті Шеньян (Китай). Студенти, які мають високі досягнення в навчанні та гарні знання з англійської мови,змогли стажуватися як перекладачі або викладачі.

Коли ми прилетіли до Шеньяна, нас гостино зустріли представники Офісу міжнародного обміну, які займалися оформленнях наших документів. Умови проживання чудові. Ми живемо на території університету, що дуже зручно, адже поруч усі навчальні корпуси, які нам потрібні. На території університету є супермаркет, центр друкування документів, їдальні (їх на території 6), навіть магазин з окулярами для зору. Все дуже зручно і компактно.

 

   

 

Ми проходимо стажування як викладачі англійської мови для китайських студентів. Наша головна задача – навчити студентів спілкуванню англійською мовою. Ми, як викладачі, прагнемо довести їм, що не варто боятися – головне почати говорити! Іноді виникають труднощі у вигляді мовного бар’єру, але китайські студенти дуже старанні, працьовиті, тому дуже швидко вчаться. Вони завжди раді допомогти, як і взагалі всі жителі Китаю.

Для нас стажування в Китаї – це неоціненний досвід. Тому ми вдячні адміністрації нашого університету та факультету за надану нам можливість.

Китай – це дійсно щось надзвичайне. І нам приємно знати і усвідомлювати, що ми, українці, допомагаємо цій країні розвиватися!

Впевнені, що таке стажування відбувається не останній раз. Місто Шеньян та Шеньянський аграрний університет зустріне вас із щиро відкритими обіймами і відкриє ваші нові можливості!

 

Закатей Юлія,
Бондар Руслана,
студентки третього курсу
гуманітарно-педагогічного факультету

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook