Футзал, міні-футбол (чоловіки)

Відповідальний за підготовку, тренер команди - Костенко Микола Петрович

          
Контактна інформація: тел. 527-85-21

Eлектронна пошта: [email protected]

Посада: завідувач кафедри фізичного виховання

Званн: майстер спорту України міжнародного класу з міні-футболу, тренер з ліцензією "В" - диплом UEFA з футзалу Української асоціації футболу (2020)

 

Тренер команди - Андрій Іллічов

Контактна інформація: тел. 527-85-21

Eлектронна пошта: [email protected]

Посада - викладач кафедри фізичного виховання

Особисті досягнення:  чемпіон Всесвітньої Універсіади 1998 р. з міні-футболу в складі збірної команди України, чемпіон України сезону 1998-1999 р., 2008 р. з міні-футболу

 

Інформація про діяльність

          Розклад занять: вівторок, п'ятниця 13:00 - 14:15, заняття проводяться на відкритому майданчику для міні-футболу із сучасним штучним покриттям біля навчального корпусу №9.

Одними з найбільш популярних видів спорту в НУБіП України вважається футбол, міні-футбол, футзал. Команди факультетів мають можливість у теплу пору року щотижня проводити тренування на сучасному штучному майданчику для гри у міні-футбол відповідно до заздалегідб складеного розкладу.

В Києві змагання з футзалу проводить Футбольна асоціація студентів Києва (ФАСК)  відповідно до Програми організації та проведення змагань з футболу, офіційний сайт організації (http://fask.com.ua)/

Збірна команда студентів НУБіП України бере участь у змаганнях з футзалу, міні-футболу серед ЗВО розташованих на території Голосіївського району Києва, у чемпіонаті і кубку ФАСК, товариських зустрічах, різних турнірах.


 

У сезоні 2019-2020 років команда студентів НУБіП України бере участь у наступних турнірах:

  •   чемпіонат Футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК), змагання мають статус чемпіонату міста Києва з футзалу серед студентів ЗВО, статті про змагання:   

Чоловіча студентська збірна НУБіП з футзалу здолала команду Європейського університету

Чергова перемога чоловічої збірної НУБіП України з футзалу у третьому турі Чемпіонату м. Києва серед студентів ЗВО з футзалу

Перемога чоловічої збірної НУБіП України з футзалу над командою Європейського університету

Чергова перемога чоловічої збірної НУБіП України з футзалу у третьому турі Чемпіонату м. Києва серед студентів ЗВО з футзалу

 

Вдалий початок футзального сезону студентської чоловічої збірної

 

  • змаганнях з футзалу серед ЗВО розташованих на території Голосіївського району Києва, стаття (https://nubip.edu.ua/node/66092 )
  • міжнаодний турнір з футзалу, стаття:    

Вдалий виступ чоловічої збірної НУБіП України з футзалу на міжнародному турнірі

 


Здобутки секції

  • 23.10.2019 р., м. Київ - 2 місце - змагання серед збірних команд студентів ЗВО ІІІ-ІV р.а., які розташовані на території Голосіївського району м. Києва з футзалу, стаття (https://nubip.edu.ua/node/66078 )

  • 7 місце - чемпіонат ФАСК з футзалу чоловіки (вища ліга) сезону 2017-2018. Підсумкова таблиця:

 

  • 5.04.2017 Кубок міста Києва серед студентських команд з футзалу (чоловіки) 2017 https://nubip.edu.ua/node/31426


 

  • 29 жовтня 2016 року (субота) - майстар-клас з футболу

Кафедра фізичного виховання запрошує всіх бажаючих на серію майстер-класів


    

Збірна команда НУБіП України з футзалу в сезоні 2014-2015 років зайняла 5 місце в безкомпромісній боротьбі Вищої ліги Футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК), а також стала фіналістом Кубку ФАСК. Тренери команди М.П. Костенко, другий тренер В.М. Прохніч - старший викладач кафедри фізичного виховання.


 
Змагання з футболу на першість Футбольної Асоціації Студентів Києва (ФАСК) сезону 2015-2016 року серед збірних команд студентів ВНЗ після 4 зіграних ігор змагань станом на 21.12.2015 року команда посідає 9 місце. Турнірна таблиця :

 

  • Турнірна таблиця чемпіонату міста Києва з футзалу сезону 2014-2015 років:

  •  У листопаді 2012 року поруч із навчальним корпусом №9 (спортивний корпус) збудовано майданчик для гри у міні-футбол із сучасним штучним покриттям. Для гри на новому майданчику виділено час для усіх 19 факультетів університету та науково-педагогічних працівників і співробітників окремих структурних підрозділів університету.

http://studnubip.com/wp-content/uploads/2013/11/4.jpg

 

Щороку на штучному майданчику проведяться футбольні турніри на Кубок Ректора НУБіП України, фінальні змагання спартакіади студентів. які проживають у гуртожитках НУБіП України. Кожному факультету виділено час для гри у міні-футбол на новому майданчику у вечірні години. Стаття і фото зі змагань розміщено на сайті студентської організації НУБіП України: http://studnubip.com/2013/10/31/final/

Команда студентів і викладачів щороку беруть участь у змаганнях на першість Голосіївського району міста Києва.

Збірна команда студентів університету учасник змагань на першість Києва з футзалу.

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook