Кращі спортсмени університету

 Спортивна слава університету

 

Спортивну славу університету складають видатні спортсмени, які досягли високих результатів під час навчання або роботи в університеті

 

Учасники Олімпійських Ігор. Заслужені майстри спорту:

  • Олександра Пархоменко - заслужений майстер спорту України з радіоспорт, наказ Мінмолодьспорту України від 13.12.2016 №4637 –   шестиразова призерка чемпіонатів світу (2012, 2014, 2016) зі спортивної радіопеленгації, 11-разова чемпіонка Європи зі спортивного радіоорієнтування (2006-2014), триразова чемпіонка світу серед юніорок (2008, Корея), на чемпіонатах Європи зі спортивної рпадіопеленгації (2007-2017) завоювала 14 медалей (2 золоті, 5 срібних, 8 бронзових), на чемпіонатах України зі спортивної радіопеленгації у чотирьох вправах в особистому та командному заліку зайняла 116 призових місць (2006-2014), на чемпіонатах України зі спортивного орієнтування (орієнтування бігом, орієнтування на лижах, орієнтування на велосипедах) виборола 48 медалей (2006-2014), випускник факультету комп`ютерних наук та економічної кібернетики (2006-2011), випускник педагогічного факультету (2012-2013), асистент кафедри комп`ютерних наук (з 2013 р.), аспірант кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті (з 2014 р.):

    

  • Ігор Разорьонов – призер Олімпійських Ігор в Афінах (2004), чотириразовий чемпіон світу з важкої атлетики, тренер спортивного клубу університету (УСГА):

  • Олександр Багач  3 місце на Олімпійських Іграх в  Атланті 1996 р., легка атлетика, штовхання ядра, чемпіон Європи (1992, 1994, 1998, 2000), чемпіон світу (1999), випускник зооінженерного факультету, тренер спортивного клубу університету (1995-1997):

  • Борис Терещук – 1 місце на Олімпійських Іграх в Мехіко (1986) з волейболу в складі збірної команди СРСР, випускник агрохімічного факультету (1966-1971), викладач кафедри фізичного виховання, тренер збірної команди університету з волейболу, чоловіки (2001-2008):

 

  • Володимир Іванов – 1 місце на Олімпійських Іграх в Мехіко (1986) з волейболу в складі збірної команди СРСР , тренер спортивного клубу університету;
  • Анатолій Бондарчук 1 місце на Олімпійських Іграх в Мюнхені (1972), 3 місце Монреаль (1976), легка атлетика, метання молоту, чемпіон світу (1969-1971), чемпіон Європи (1969), рекордсмен світу (1969-1971),  тренер спортивного клубу університету (1971-1975);

 

Майстри спорту України міжнародного класу:

  • Олена Пітірімоварадіоспорт, спортивне орієнтування. Чемпіонка світу зі спортивної радіопеленгації (2008), багаторазова переможець і призер чемпіонатів Європи зі спортивного радіоорієнтування, завоювала 100 призових місць на чемпіонатах України з радіоспорту (спортивна радіопеленгація) і спортивного орієнтування (орієнтування бігом) за 2007-2013 роки, випускник факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури (2007-2012):

  •  Маріанна Войтенкова (Вербицька) – перша українська спортсменка чемпіонка Європи серед жінок з кіокушин карате (2011), випускник факультету інженерії агробіосистем (2007-2011), випускник факультету аграрного менеджменту (2011-2012), асистент кафедри фізичного виховання (з 2014 р.):

  • Тетяна Пенцак чемпіонка І Европейських спортивних ігор з черліденгу (2007), випускник факультету комп`ютерних наук та економічної кібернетики (2006-2011), асистент кафедри технологій програмування (2013-2016):

  • Сергій Вербицький –  дворазовий чемпіон світу з кіокушин карате серед сеніорів (2007, 2010), старший викладач кафедри фізичного виховання:

 

  • Вікторія Плохенкорадіоспорт, спортивне орієнтування. Чемпіонка Європи серед юнаків і дівчат зі спортивного орієнтування (2001), призер чемпіонатів світу зі спортивної радіопеленгації (2012, 2014), випускник педагогічного факультету (2011-2012), випускник факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури (2000-2006), за час навчання в університеті на чемпіонатах України зі спортивного орієнтування (бігом) завоювала 34 медалі (16 золотих, 12 срібних, 6 бронзових), на чемпіонатах України зі спортивної радіопеленгації за 2011-2013 роки зайняла 46 призових місць (16 перших, 20 других, 10 третіх):

  • Світлана Ярьомко3-тє місце на чемпіонаті світу з дзюдо (2009), 2-тє місце на чемпіонаті світу серед молоді (U23) із сумо (2009), 3-тє місце на Всесвітній універсіаді з дзюдо (2009.07), 1, 2 місця на чемпіонатахі Європи із сумо (2009),  3-тє місце на чемпіонаті Європи з дзюдо (2010), студентка факультету екології і біотехнології (2008-2010). На фото нагородження кращих спортсменів університету на вечорі спортивної слави:

  • Андрій Жила  чемпіон Європи з сумо (2002), викладач кафедри фізичного виховання (2001-2007):

  • Сергій Редькачемпіон світу з пауерліфтингу (2012), абсолютний чемпіон світу серед юніорів з пауерліфтингу  (2012), рекордсмен світу, Європи, України, випускник педагогічного факультету (2010-2012):

  • Валентин Бондаренкочемпіон світу серед юніорів з гирьового спорту (2001), випускник факультету агрохії та грунтознавства (1998-2003), випускник факультету аграрного менеджменту (2003-2004);
  • Серафутдін Базаев – багаторазовий переможець та призер чемпіонатів світу з пауерліфтингу, випускник економічного факультету:

  • Володимир Калюжний – учасник Олімпійських Ігор з фехтування на шаблях (1996 Атланта, 2000 Сідней), призер чемпіонатів Європи, Всесвітньої Універсіади (1997), випускник факультету механізації сільського господарства (1996-2001);
  • Віктор Налейкін – дворазовий чемпіон світу, дев`ятирозовий чемпіон Європи з пауерліфтингу, співробітник кафедри фізичного виховання:

;

  • В. Біляк1 місце - Кубок СРСР з важкої атлетики, випускник факультету механізації сільського господарства;
  • А. Симоненко – ковзанярський спорт;
  • В. Чумаклегка атлетика;
  • Л. Васіна, О. Старинський кульова стрільба;
  • О. Корват, А. Овчаренко, Д. Задвірняк боротьба вільна;
  • О. Пономаренко важка атлетика.

 

Переможці та призери чемпіонатів світу, Європи:

  • Тетяна Петрович –  3 місце на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок (11.2016 м. Софія, Болгарія), студентка агробіологічного факультету, магістртура 2 рік навчання:

    

  • В`ячеслав Пархоменкона чемпіонатах світу зі спортивної радіопеленгації в категорії Ч50 завоював 5 медалей (3 золоті і 2 бронзові: Казахстан 2014, Болгарія 2016) у вправах радіоорієнтування в особистому заліку і на класичних дистанціях на діапазонах 3,5 МГц і 144 МГц;  3 місце - чемпіонат світу серед майстрів зі спортивного орієнтування на лижах в групі Ч40 (Росія 1999), на чемпіонатах Європи зі спортивної радіопеленгації  в категорії Ч50 завоював 7 медалей (3 золоті і 3 бронзові: Республіка Польща 2013, Чеська Республіка 2015, Республіка Литва 2017), на чемпіонатах Європи зі спортивного радіоорієнтування в категорії Ч50 завоював 5 медалей (3 золоті, 1 срібна 3 бронзові (2010-2017), на чемпіонатах України зі спортивного орієнтування (на лижах, бігом, на велосипедах 1992-2015) завоював 99 медалей (64 золотих, 27 срібних, 8 бронзових), на чемпіонатах України зі спортивної радіопеленгації (2011-2015) зайняв 61 призових місць (35 перших, 11 других, 15 третіх), старший тренер збірної команди України зі спортивної радіопеленгації (2012-2013), старший викладач кафедри фізичного виховання (з 1989 року):

    

  • Олександр Савлук –  1 місце - чемпіонат Європи (ICF) (юніори А, дорослі)  з веслування на човнах Дракон (2-5.07.2015 м. Auronzo di Cadore, Італія), студент факультету конструювання та дизайну, магістратура 1 рік навчання:

  • Андрій Меженський –  3 місце - чемпіонат Європи серед юнаків 16-17 років з кіокушин карате (28.09.2013 м. Катовіце Республіка Польща), студент факультету ветеринарнї медицини (з 2013 р.):

  • Руслана Руденко –  2 місце в особистому заліку, 2 місце в складі команди України - відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту (2012), студентка економічного факультету (з 2011 р.);
  • Микола Семенченко –  2 місце - регіональний чемпіонат Європи серед клубів з елітних боїв (03.2012), студент економічного факультету (з 2010 р.);
  • Дмитро Черненко багаторазовий переможець і призер чемпіонатів світу i Європи серед юніорів i дорослих з гирьового спорту,  випускник факультету аграрного менеджменту (2007-2012):

  

  • Костянтин Черненко – багаторазовий чемпіон i призер чемпіонатів світу i Європи серед юніорів i дорослих з гирьового спорту, випускник факультету аграрного менеджменту (2005-2010):

   

  • В.Ю. Бербенчук – багаторазовий призер чемпіонатів світу, Європи з гирьового спорту, викладач кафедри фізичного виховання, тренер збірної команди університету з гирьового спорту (2008-2010):

  • Альона Грищенко - 2 місцевідкритий чемпіонат Європи серед дівчат 16-17 р.н. з  каратє ши-то-рю  (2008, м. Суми), 1 місце – Всестильові всеукраїнські змаганнях з карате  версія ІКА (2007), 2 місцечемпіонат України (2008), кандидат у майстри спорту України з карате ши-то-рю, володар чорного поясу 1 дан, випускник факультету аграрного менеджменту (2007-2012):

  • Владислав Потапов – срібний призер кубку світу з дзюдо (2010 р), випускник агробіологічного факультету (2004-2010): 

 

  • Сергій Шаравара - 3-тє місце на чемпіонаті Європи з боротьби на поясах (2011), випускник агробіологічного факультету (2007-2011):

  • Аліса Тугай - 3 місце - чемпіонату світу з таеквон-до ІТФ (2011), випускник факультету біотехнології (2009-2014):

  •   М. Голик –3-те місце на чемпіонаті світу серед юніорів з пауерліфтингу (2003), випускник факультету ветеринарної медицини (2001-2006);
  •   В. Нога – 3-те місце на чемпіонаті Європи серед аматорів з футболу в складі збірної команди України (2001 Італія), випускник плодоовочевого факультету.

 

Спортивними успіхами також прославляли університет студенти та викладачі кафедри фізичного виховання:

  •  Ольга Слута - майстер спорту України зі спортивного орієнтування, учасниця чемпіонатів світу, Європи, чемпіонату світу серед студентів, 14-ти разова чемпіонка України, на І Спортивних студентських іграх України (2008) завоювала 2 золоті, 1 срібну, 1 бронзову медалі, випускник факультету екології і біотехнології (2005-2009):

    

  •  О. Шулікачемпіонка Європи з черліденгу в одиночному розряді (2009), 3 місце - кубок Європи (2009), майстер спорту України з черліденгу, випускник рибогосподарського факултету (2007-2012):

  • Світлана Грушко - член збірної команди України з регбі-7 (2012, 2013), 2 місце - чемпіонат України серед жіночих команд (2011) в складі команди "Фенікс" м. Київ, 2 місце - чемпіонат України серед жіночих команд (2012) в складі команди "Університет" м. Київ, переможець чемпіонату України серед дівчат до 21 років (2012) , срібна призерка Кубку України (2012), 11 місце - чемпіонат Європи з регбі - 7 в складі збірної команди України (15-16.06.2013, Іспанія), випускник ОКР "Магістр" факультету аграрного менеджменту (2011-1013):

 

  • І.В. Владімірова - почесний майстер спорту СРСР з лижних гонок, переможець Кубку СРСР, багатьох міжнародних змагань, чемпіонатів УРСР з лижних гонок, старший викладач кафедри фізичного виховання (з 1972 р.):
 
  • Г.М. Самойлов - майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіон І Спартакіади народів СРСР з метання спису, старший викладач кафедри фізичного виховання (1970-2005), працівник кафедри фізичного виховання (з 2006 р.):
 
  • Н.О. Леоненко - майстер спорту СРСР з легкої атлетики, чемпіонка ІІІ Спартакіади народів СРСР з бігу на 400 м, призерка чемпіонатів Української СРСР, старший викладач кафедри фізичного виховання (1973-2010):
  • В.М. Шнюков, В.К. Гаврилко, М.Т. Овсянків, І.В. Кучеренко - триразові переможці змагань серед сільськогосподарських ВНЗ СРСР з волейболу серед чоловічих команд, випускники університету.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій