Факультет інформаційних технологій святкує випуск магістрів
Факультет інформаційних технологій святкує випуск магістрів
25 грудня 2017 року
Свято розпочалося з вітання випускникам від ректора університету Станіслава Ніколаєнка, з яким звернулася начальник навчального відділу ОксанаЗазимко. Куратори груп – Наталія Клименко та Белла Голуб з надзвичайною теплотою та хвилюванням згадували чудові миті спілкування, спільних заходів, навчання, відпочинку. Випускники отримали подарунки на згадку про університет від тих, хто був поруч усі ці 5,5 років.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3900.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3912.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3911.jpg)
Випускників вітали наші талановиті студенти Світлана Хандожинська – піснею «Експеримент», Нікіта Корнієнко – чарівним танцем, Антоніна Штика – неперевершеним виконанням пісні «Чорнобривці».
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3931.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3926.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3948.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4103.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4129.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3953.jpg)
Декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова разом із завідувачем кафедри економічної кібернетики Андрієм Скрипником та завідувачем кафедри комп’ютерних наук Беллою Голуб вручила дипломи випускникам спеціальностей «Економічна кібернетика», «Інформаційні управляючі системи і технології», «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг». Для кожного випускника знайшлися особливі слова, які були призначені лише йому. Так, сьогодні отримали дипломи неодноразова переможниця Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики Катерина Якубчук, переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Тетяна Мудрук, переможці ІІ етапу олімпіади з програмування Данило Мазуренко, Микола Яременко, Павло Засядько, неодноразовий переможець змагань з настільного тенісу Владислав Батенко, чемпіони університету з баскетболу в складі команди факультету Андрій Євтушенко та Павло Засядько, член футбольної збірної факультету Михайло Борис, неодноразові учасники фестивалю «Голосіївська весна» талановиті дівчата – Оксана Фесенко, Людмила Свинчук, Світлана Константинова.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3942.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3968.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3973.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3985.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3997.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3998.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4008.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4011.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4016.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4022.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4026.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4031.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4037.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4043.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4047.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4051.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4059.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4062.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4066.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4073.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4080.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4086.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4092.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4095.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4100.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4101.jpg)
Випускники також говорили багато теплих слів про роки навчання в університеті. Зі словами вдячності до викладачів звернулися Вероніка Тарасенко, Михайло Борис, Дар’я Ющенко, Аліна Галушко та Світлана Константинова.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4112.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4114.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4127.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc4123.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3868.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/_dsc3889.jpg)
Хай удача завжди посміхається вам, дорогі наші випускники, щастя ніколи не покидає ваших домівок, а ви завжди з усмішкою згадували роки, проведені в НУБіП.
Олена Глазунова,
декан факультету інформаційних технологій