ЗНАЙОМИМО МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ З УНІВЕРСИТЕТОМ: КАФЕДРА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ЗАПРОСИЛА УЧНІВ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ № 14 м. КИЄВА

24 листопада 2017 року

          23 листопада 2017 року кафедра іноземної філології та перекладу приймала на теренах університету майбутніх студентів – старшокласників середньої школи №14 з поглибленим вивченням німецької мови (м. Київ). Візит школярів організував координатор співпраці з цією школою, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології і перекладу Валентин Спиридонович Максимчук.

Спершу учні та їхня вчителька Любов Костянтинівна приєднались до учасників міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Німеччина: горизонти освіти і культури», де їм сподобалось усе – і ошатна зала, й цікаві виступи, і спілкування зі студентами.
Для школярів була організована ще й додаткова програма. Екскурсію по Національному університету біоресурсів та природокористування України і надзвичайно гарному в осінньому убранні ботанічному саду провів завідувач кафедри історії і політології, доктор історичних наук, доцент Сергій Олексійович Білан.
Після цього школярів уже чекали у першому корпусі старший викладач кафедри іноземної філології і перекладу Наталія Анатоліївна Рудницька і Галина Сергіївна Качан і студенти спеціальності «Філологія», які разом з Валентином Спиридоновичем підготували для них проводилися вікторину та різні конкурси. Спершу була вікторина німецькою мовою про Німеччину та лексичні особливості німецької мови. Далі було складніше завдання: представники 3 команд повинні були за дві хвилини придумати усну розповідь німецькою мовою про свою улюблену вчительку. Всі школярі виступали дуже гарно, але все ж таки були визначені й переможці. Перше місце посіла Марія Михайлик, друге – Олександр Коломієць, третє – Олександр Шаня. Всі учасники отримали призи. На завершення було запропоновано невеличкий сюрприз – «солодкий стіл», за яким наші гості мали змогу поділитися своїми враженнями.
 
Анастасія КАЗІМІР,
студентка гуманітарно-педагогічного факультету,

кореспондент кафедри іноземної філології і перекладу

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook