Уроки державної мови у Департаменті поліції охорони

23 листопада 2017 року
м. Київ
За участі Вероніки Василівни Чекалюк, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри української та класичних мов гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України у Департаменті поліції охорони відбулася Всеукраїнська відео селекторна нарада фахівців сектору маркетингу, комунікації та іміджево-рекламної діяльності.
 

 

До спілкування з керівниками та працівниками прес-служб підрозділів поліції охорони було запрошено авторитетних українських медіаекспертів, а саме: редактора журналу Верховної Ради України, члена Національної спілки журналістів України Олександра Малієнко, заступницю голови Національної спілки журналістів України Аллу Малієнко та імідж-експерта, науковця, викладача курсу «Українська мова за професійним спрямуванням» Вероніку Василівну Чекалюк.

  Під час відеоселекторної наради Алла Малієнко презентувала працівникам Департаменту поліції охорони підручник з української мови, виданий за підтримки Спілки журналістів України, й пообіцяла підтримувати прагнення поліції удосконалювати знання рідної мови.

 
 
Важливо не лише змінювати громадську думку про особистість, а й рости професійно, відповідати заявленим постулатам Департаменту, кінцевому іміджу і за формою, і за суттю, бути послідовним та обов’язковим. Останніми роками спостерігається тенденція до надмірного використання у пресі, на радіо і телебаченні, та й усному мовленні, особливо в молодіжному середовищі та соціальних медіа, сленгу та суржику. Пропонуємо сленг і суржик замінити традиційною літературною мовою.

 
«На цю зустріч я запросила нашу колегу Вероніку Чекалюк, вона з першого курсу навчання в Університеті ім. Т. Шевченка й по сьогодні є членом Національної спілки журналістів України, за ці роки проявила себе як фахівець високого класу. Своїми статтями й публічними виступами на фахових журналістських та наукових конференціях зарекомендувала себе як патріотка України, професіонал у роботі з медіа й партнерами, з 2004 року реалізує іміджеві-патріотичні проекти, а також викладає «Українську мову за професійним спрямуванням» для студентів НУБіП. Сьогодні ми презентуємо разом не лише підручник, а й колекцію «Колискових», бо здорова, морально самодостатня особистість формується з народження», – розмірковує Алла Миколаївна.
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook