Військово-спортивні змагання

Напередодні Дня захисника України в університеті були проведені військово-спортивні змагання «Патріот НУБіП України» серед збірних команд факультетів, ННІ.

Загальний результат змагань

І місце – команда механіко-технологічного факультету
ІІ місце – команда агробіологічного факультету
ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну

Фотозвіт:

 

  

   Змагання проходили з 12 військово-прикладних видів спорту. Місця в окремих видах програми змагань розподілились таким чином:

1. Неповне розбирання, збирання АК:

І місце – команда факультету аграрного менеджменту

ІІ місце – команда факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

ІІІ місце – команда механіко-технологічного факультету

В особистих змаганнях переможцями стали: Козій Богдан з факультету аграрного менеджменту Ільїна Віра з факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

2. Спорядження магазина АК набоями:

І місце – команда факультету аграрного менеджменту

ІІ місце – команда агробіологічного факультету

ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну В особистих змаганнях переможцями стали: Сидоров Владислав з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Мазурець Анна з факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

3. Стрільба з малокаліберної гвинтівки: І місце – команда факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

ІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну В особистих змаганнях переможцями стали: Комиз Юрій з ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Мазна Ольга з факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

4. Одягання загальновійськового захисного комплекту:

І місце – команда механіко-технологічного факультету

ІІ місце – команда факультету аграрного менеджменту

ІІІ місце – команда гуманітарно-педагогічного факультету В особистих змаганнях переможцями стали: Жеведь Максим з ННІ лісового і садово-паркового господарства Рижа Руслана з факультету аграрного менеджменту

5. Надання першої медичної допомоги:

І місце – команда факультету ветеринарної медицини

ІІ місце – команда юридичного факультету

ІІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження В особистих змаганнях переможцями стали: Царук Андрій та Камінська Катерина з факультету ветеринарної медицини

6. Підтягування на перекладені (комплексна силова вправа):

І місце – команда економічного факультету

ІІ місце – команда механіко-технологічного факультету

ІІІ місце – команда тваринництва та водних біоресурсів В особистих змаганнях переможцями стали: Томашевський Владислав з економічного факультету Гаврилко Аліна з механіко-технологічного факультету

7. Штовхання гир 2х24 кг:

І місце – команда факультету ветеринарної медицини

ІІ місце – команда механіко-технологічного факультету

ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну В особистих змаганнях переможцями стали: Короткий Олександр та Короткий Василь з факультету ветеринарної медицини 8. Армреслінг:

І місце – з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК став Коломієць Сергій

9. Кидання гранати на влучність:

І місце – команда факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК

ІІ місце – команда агробіологічного факультету

ІІІ місце – команда механіко-технологічного факультету В особистих змаганнях переможцями стали: Савчук Дмитро з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Соколовська Валерія з агробіологічного факультету

10. Кидання гранати на дальність:

І місце – команда факультету конструювання і дизайну

ІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

ІІІ місце – команда економічного факультету В особистих змаганнях переможцями стали: Хаєцький Антоній з факультету конструювання і дизайну Стасюк Наталія з економічного факультету

11. Перетягування канату:

І місце – команда агробіологічного факультету

ІІ місце – команда факультету аграрного менеджменту

ІІІ місце – розділили команди ветеринарного факультету та факультету тваринництва та водних біоресурсів

12. Комбінована естафета:

І місце – команда ННІ лісового і садово-паркового господарства ІІ місце – команда агробіологічного факультету

ІІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

 

 
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)