На факультеті інформаційних технологій почався захист бакалаврських робіт
На факультеті інформаційних технологій почався захист бакалаврських робіт
14 червня 2017 року
На факультеті інформаційних технологій з 14 червня почався захист бакалаврських робіт студентів напряму підготовки “Комп'ютерні науки”. Протягом трьох днів здобуті знання захищатимуть 45 студентів.
![](/sites/default/files/u195/img_20170614_095040_.jpg)
![](/sites/default/files/u195/img_20170615_100356.jpg)
Тематика бакалаврських робіт є різноманітною та цікавою. Членами комісії із захисту відмічено, що студенти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті. Головою комісії є д.т.н. Аушева Наталія Миколаївна, членами комісії д.пед.наук Глазунова Олена Григорівна, к.т.н. Голуб О.М., к.т.н. Ткаченко Олексій Миколайович.
Належний рівень представлених до захисту робіт переконливо засвідчив, що студенти проявили себе фахівцями в теорії і практиці. На захисті також були присутні керівники бакалаврських робіт, активна підтримка яких додавала впевненості та наснаги під час захисту робіт.
![](/sites/default/files/u195/img_20170614_095017.jpg)
Належний рівень представлених до захисту робіт переконливо засвідчив, що студенти проявили себе фахівцями в теорії і практиці. Науково-педагогічні працівники кафедри комп'ютерних наук привітали бакалаврів з успішним захистом, бажають подальшого професійного зростання і запрошують до навчання в магістратурі.
Ірина Ясенова, доцент кафедри комп'ютерних наук