Вітаємо Василя Павловича Горьового!
Вітаємо Василя Павловича Горьового!
25 січня 2017 року
Указом Президента України №338/2016 про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України було присвоєно почесне звання: "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ" завідувачеві кафедри менеджменту ім.проф. Й.С.Завадського ГОРЬОВОМУ ВАСИЛЮ ПАВЛОВИЧУ.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u168/jnv_zcqgzak.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u168/xrjng_piyvk.jpg)
Колектив кафедри щиро вітає свого завідувача з присвоєнням почесного звання і бажає нових звершень!
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u168/7z-wyi2uxcs.jpg)