Новий крок – в нове життя: випуск на гуманітарно-педагогічному факультеті

20 грудня 2016 року

     20 грудня 2016 року на гуманітарно-педагогічному факультеті відбулося вручення дипломів магістрам та спеціалістам денної та заочної форм навчання. 
     Ведучі заходу привітали випускників зі святом, якого немає в жодному офіційному календарі. Сьогодні для випускників – день прощання з університетом та початок дорослого життя. Випускникам побажали міцного здоров’я, повсякденних успіхів, повсякчасних радощів, невичерпної енергії, реалізації всіх задумів і планів, сонця, світла в душі і в оселі.

     Привітав випускників декан гуманітарно-педагогічного факультету Василь Дмитрович Шинкарук, який побажав нинішнім магістрам поповнити знатну когорту випускників гуманітарно-педагогічного факультету, серед яких є знані науковці, громадські та політичні діячі.

     Начальник навчального відділу Оксана Володимирівна Зазимко та начальник навчально-методичного відділу Лариса Володимирівна Кліх поздоровили випускників, побажали їм гарно працевлаштуватися, зазначивши, що факультет та кафедри достойно підготували студентів до майбутньої професійної діяльності і запросили магістрів на навчання до інституту післядипломної освіти НУБіП України. 

     

     Після оголошення наказу про випуск декан факультету В. Шинкарук разом із заступниками вручили довгоочікувані дипломи магістрам і спеціалістам.

     Від імені усіх наставників студентських груп випускників привітала доцент Людмила Миколаївна Омельченко та побажала щастя, наснаги, всього найкращого.

     Старости груп також висловили свою щиру подяку факультету і викладачам.

     

     

     Випускників вітали чудовими піснями, сучасними танцями. На закінчення магістри зачитали урочисту клятву випускника.

Оксана Лапа,
Валентина Теслюк 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook