Студенти НУБіП за ініціативи працівників кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту в рамках профорієнтаційних заходів здійснили ряд зустрічей з випусниками шкіл Черкаської області

18 листопада 2016, 12:00
Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту

Відповідно до розпорядження ректора НУБіП України проф. С. Ніколаєнка №9 від 12 квітня 2016 р. «Про забезпечення проведення професійно-орієнтаційної роботи» кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту продовжує профорієнтаційну роботу серед учнів шкіл та коледжів. Так, 18 листопада 2016 року студентка ІІІ курсу факультету аграрного менеджменту Міняло В. М. провела профорієнтаційний захід у Ватутінській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області, випускницею якої вона є.

Випускникам школи було надано вичерпну інформацію про Національний університет біоресурсів та природокористування України, його переваги серед інших вузів та перспективи подальшого працевлаштування, роздано буклети про факультет.

Основний акцент було зроблено на можливостях та перевагах, що пропонуються факультетом аграрного менеджменту.  Діти проявили зацікавленість та активно задавали питання, які стосувались напрямків підготовки, ступеневої освіти, умов проживання тощо.

Віктор Орехівський

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook