Підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів – запорука успішного розвитку агропромислового комплексу України

6 квітня 2016 року
Конференц-зал, 12 корпус

З 4 квітня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України розпочали роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:
1. Начальники і заступники начальників управлінь ветеринарної медицини в містах та районах.
2. Завідувачі хіміко-токсикологічними відділами, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях.
3. Завідувачі та лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи

На факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, зустріли заступник директора ННІ післядипломної освіти, д. с.-г. н., професор Пабат Віктор Олексійович і заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович.

Слухачам проведено лекції «Сучасний стан АПК України та іноваційні процеси в стимулюванні його подальшого розвитку» (Пабат В.О.) і «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні» (Бойко Г.В.).

Рудик Станіслав Костянтинович, доктор ветеринарних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти та науки, провів лекцію «Історія ветеринарної медицини».

Заняття «Музейна справа у ветеринарній медицині», провів у музеї анатомії факультету ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, доцент Стегней Микола Михалович.

В розрізі занять серед слухачів проведено профорієнтаційну роботу. Бойко Г.В. ознайомив з правила прийому та особливостями вступу 2016 року на факультет ветеринарної медицини та перевагами навчання в нашому університеті. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

Пабат В.О. розповів про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та  магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти.
 


Заступник директора ННІ післядипломної освіти, д. с.-г. н., професор Пабат В.О.
Заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти, кандидат ветеринарних наук, доцент Бойко Г.В.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook