Краща профорієнтація – залучення до спільної діяльності
Краща профорієнтація – залучення до спільної діяльності
16 березня 2016, 21:50
З ініціативи і на запрошення доцента кафедри інформаційних і дистанційних технологій Кузьмінської Олени представники корпорації Google (GDG Kyiv) провели 15.03.2016 року захід "More Adas" at liceum "Наукова зміна", де представили ліцеїстам видатних жінок в ІТ-галузі.
«Ми не робимо івентів "для галочки", ми робим їх для Галочки, Танечки, Тамари, Ані, Ірини, Даші і всіх дівчат айтішниць, та тих, що мріють ними стати!» - таким був анонс організаторів зустрічі, однієї із серії «березневих» ініціатив корпорації Google.
![](/sites/default/files/u34/65654154.jpg)
Подібні зустрічі – це своєрідний кавер International Women’s Day FestKyiv 2016! (https://www.womentechmakers.com/iwd16 ), а отже учні ліцею мали змогу ознайомитись із останніми досягненням в галузі ІТ-індустрії та в ігровій формі «приміряти на себе» роль сучасних ІТ-фахівців.
На завершення зустрічі Олена Кузьмінська розповіла учням, що на факультеті інформаційних технологій НУБіП України готують саме таких спеціалістів, та ознайомила ліцеїстів і їх кураторів із умовами вступу, навчання та професійного зростання студентів факультету. Зокрема, наголосила на співпраці із провідними ІК-компаніми та корпораціями такими, як Google, Microsoft, Сisco.
Після завершення зустрічі ще довго тривали консультації та обговорення.
![](/sites/default/files/u34/6546541651.jpg)
Сподіваємось, що незабаром до університету прийде гідна наукова зміна.
Кузьмінська Олена,
доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій