Започаткування співпраці в освітній, науковій діяльності – результат стажування декана факультету ветеринарної медицини Миколи Цвіліховського

25 січня 2016 року

     З метою поглиблення університетського співробітництва, вивчення досвіду організації освітнього процесу, змісту фахової і практичної підготовки студентів, міжнародної діяльності в умовах реалізації нового Закону України «Про вищу освіту» 21-22 січня декан факультету ветеринарної медицини, Микола Цвіліховський побував на стажуванні у двох вишах. Спершу на аналогічному факультеті Білоцерківського НАУ, а потім на біологічному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

     Із деканом, його заступниками та завідувачами кафедр БНАУ відбулася дискусія щодо врахування у навчальних планах і програмах підготовки лікаря ветеринарної медицини щойно прийнятих Міжнародним Епізоотичним Бюро (МЕБ) рекомендацій, які доповнюють мінімальні компетенції випускників факультетів ветеринарної медицини у різних країнах і визначають високу якість національних ветеринарних служб.

Микола Цвіліховський з деканом факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ Борисом Івасенком

     Професор Цвіліховський також перейняв досвід кафедр щодо фундаментальної і клінічної підготовки студентів та ознайомився з роботою клініки ветеринарної медицини.

У клініці ветеринарної медицини факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ

     На біологічному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулося ознайомлення з особливостями організації навчального процесу, роботи деканату, кафедр та віварію.

     Результатом стажування стало налагодження зв’язкі з чотирьома кафедрами: вірусології, мікробіології, біохімії і фізіології. Досягнуто домовленостей щодо співпраці в освітній діяльності та виконанні наукових досліджень цих підрозділів із спорідненими кафедрами факультету ветеринарної медицини НУБіП України.


Василь Данілов,
заступник декана факультету ветеринарної медицини

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook