Бутенко Євген Володимирович

доцент
Бутенко Євген Володимирович

Тел.:

Доцент, кандидат економічних наук

Основними етапами педагогічної діяльності  Бутенка Євгена Володимировича у Національному університеті біоресурсів і природокористування України є:
-    з 09.2005 до 04.2010 рр. – асистент кафедри управління земельними ресурсами;
-    з 05.2010 до 11.2010 рр. – старший викладач кафедри управління земельними ресурсами;
-    з 12.2010 р. і дотепер – доцент кафедри управління земельними ресурсами.
Кандидатську дисертацію, Бутенко Євген Володимирович, захистив 2009 р. у спеціалізованій вченій раді К 26.004.17 Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування і охорони навколишнього середовища.
У 2010 року, з метою забезпечення практичної підготовки студентів факультету землевпорядкування із використанням сучасних комп’ютерних технологій, доклав ключових зусиль для створення на кафедрі управління земельними ресурсами навчально-наукової лабораторії «Автоматизованих систем управління земельними ресурсами» та  є керівником зазначеної лабораторії.
У 2012 році отримав вчене звання доцента кафедри управління земельними ресурсами.
Професіонал, викладач і науковець, бере активну участь в суспільному житті університету за що був нагороджений у 2015 році Подякою НУБіП України.
Систематично підвищує рівень кваліфікації: «Експлуатація фотограмметричної станції»,  «Система менеджменту якості в НУБіП України» та ряду інших.
Активно впроваджує у навчальний процес електронні навчальні курси та є автором 6 сертифікованих, частина з яких визнані найкращими на конкурсах НУБіП України за різні роки.
Є автором та співавтором 95 наукових та навчально-методичних праць (понад 20 публікацій у фахових виданнях, 3 навчальних посібників з грифом МОН, 5 наукових монографій у сфері раціонального використання земель та еколого-економічної оцінки сільськогосподарського землекористування.
Активно беру участь в науково-дослідних роботах за напрямами діяльності кафедри, є керівником студентського наукового гуртка «Автоматизовані методи виконання геодезичних робіт у землеустрої».
 

 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook