Асоціація агровольтаїки України дякує НУБіП за плідну співпрацю
Від імені Асоціації агровольтаїки України її керівник Віктор ІВКІН висловив щиру подяку Національному університету біоресурсів і природокористування України за плідну співпрацю та активну участь в міжнародній міжгалузевій конференції на тему «Агровольтаїка: стан, виклики та кроки впровадження в Україні».
У відповідному листі на ім’я ректора Вадима ТКАЧУКА він відзначив внесок навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження, а також кафедри інженерії енергосистем, зокрема високий рівень наукового супроводу, інженерну експертизу та змістовні виступи, які суттєво збагатили дискусію з технічних аспектів впровадження агровольтаїки в аграрному секторі.
Фахову презентацію інноваційних підходів до енергоменеджменту агровиробництва в умовах переходу до відновлюваних джерел енергії представив кандидат технічних наук, доцент кафедри інженерії енергосистем Володимир ПАВЛЕНКО.
Керівник Асоціації агровольтаїки України Віктор ІВКІН висловив сподівання на продовження співпраці в межах спільних наукових досліджень, аналітичних платформ та освітніх ініціатив у сфері сталого розвитку агроенергетики.
Пресслужба