Запрошуємо у 1-у Міжнародну літню школу «Досягнення та застосування екологічних і біологічних наук для сталого розвитку»
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/000_%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%B1%20%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B0_30.png)
Шановні колеги,
Запрошуємо взяти участь у 1-й Міжнародній літній школі «Досягнення та застосування екологічних і біологічних наук для сталого розвитку», яка проходитиме з 6 по 16 липня 2015 на базі ВП НУБіП "Залещітскій аграрний коледж ім. Є. Храпливого". Програма школи включає навчальні модулі (маркетинг, стратегія, кооперація, мікро і макроекономіка, англійська мова, методика створення презентації Power Point), екскурсійну програму (3 екскурсії) і культурне дозвілля.
За результатами школи видається міжнародний сертифікат. Викладання буде проводитися англійською мовою. Інформація по оплаті і форми он-лайн реєстрації ви можете знайти на сайті http://summerschool.nubip.edu.ua
Термін подачі заявок до 1 червня 2015 року.
Відповідальний за міжнародне співробітництво
факультету харчових технологій та управління
якістю продуктції АПК,
к.т.н., доц. Сухенко Владислав