ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»: натхненні, успішні, дипломовані…

2 березня 2024 року
  Сьогодні у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2024 року на відділенні бухгалтерських та туристичних дисциплін спеціальності 242 Туризм денної та заочної форми навчання. Це завжди визначна подія, адже, випускний це підведення підсумків роботи педагогів, батьків та студентів, урочисте визначення результатів їхньої плідної праці протягом навчальних років.  
  Ведучі заходу привітали випускників зі святом, якого немає в жодному календарі, святом, що лежить на межі дитинства та дорослого життя.
  Навчання в коледжі – невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов…
  Залишився позаду казково-незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.
  Подія, яка зібрала нас всіх, спонукає до теплих слів, щедрих зізнань, душевних спогадів. Привітав випускників директор коледжу Юрій Садварі, побажав їм миру, міцного здоров’я, повсякденних успіхів, невичерпної енергії, реалізації всіх задумів і планів, бути успішними на життєвому шляху.
 
  Сьогодні випускники спробували прислухатись та запам’ятати напутні слова куратора групи Євгенія Русина, який побажав їм щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих досягнень у своїй справі, ніколи не зупинятися на досягнутому, продовжувати навчання у базовому університеті, пам’ятати викладачів, які провели їх у країну професійних знань і навичок, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання.
  За успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті коледжу кращих випускників нагородили грамотами та цінними подарунками. Потім наступив важливий момент, коли випускники отримали свої заслужені дипломи, а батьки – подяки за батьківське піклування та підтримку.
 
 
 Людина… В це слово вкладено світлу гармонію життя і нерозгадану таємницю душі. Віднайти, відкрити в собі людину, зуміти стати нею – прагнення багатьох поколінь. Щоб досягти цієї мети, потрібно відродити найкращі поривання та якості, зберегти собор власної душі як найдовершенішу цінність людського буття. Хай вічна Книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами. Зі словами привітанння та благословіння випускників виступив о. Іван Стойка.
 
  Росте людина... її життя починається світанком душі – дитинством. Залишається воно у пам'яті, як потаємне і світле. І скільки б не пройшло років, берег Дитинства притягує до себе, повертає до найвіддаленіших куточків людської пам'яті. Це їм, найріднішим, ми завдячуємо своїм життям, своїм сьогоденням. Їх любов, безмірна і відкрита, надає сили в часи розчарувань, надихає під час негараздів, підіймає і бентежить в часи радості. Скільки щастя випромінюють їхні очі, але десь в глибині душі все ж таки затаїлась тривога, бо попереду ще стільки випробувань. А батьки переживають у кілька разів більше, ніж ви самі, хоча й не показують цього. Від імені батьків виступила мама Злата Василівна.
  Зворушливі слова вдячності за отримані знання, безцінний досвід, підтримку, невтомну працю, терпіння, мудрість та незабутні прекрасні моменти студентського життя висловили і самі випускники групи директору коледжу, викладачам, куратору та одногрупникам. Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника.
  Колектив художньої самодіяльності вітав присутніх танцями, піснями, що надало святу піднесеного урочистого настрою.
 
  Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі свого коледжу, який дав вам путівку в доросле життя.
  Дорогі наші випускники нехай доля і Вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії під мирним українським небом! Повірте, доля дуже щира до тих, хто наполегливо йде до своєї мети! Саме Вашому поколінню доведеться відбудовувати нашу нову, непереможну Україну!
 

  Шановні випускники! Пам’ятайте, що можливість навчатися та отримати сьогодні дипломи Ви змогли завдяки незламному духу Збройних Сил України!

  Нехай щасливим буде ваше майбутнє. Вам будувати нашу рідну Україну! Ви молоді, сильні, перспективні. Знання, отримані в коледжі, віддавайте на благо суспільства. Сьогодні ви вступаєте у нове доросле життя, але скільки б вам не було років, де б ви не жили, при згадці про наш коледж у вас завжди сильніше битиметься серце. Успішності у вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог у житті!

 
 
Наталія Павлишинець,
завідувачка відділення бухгалтерських

та туристичних дисциплін 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook