Новий проєкт HORIZON EUROPE – Path4Med

5 лютого 2024 року
  Path4Med проєкт був розроблений в рамках Call: HORIZON-CL6-2023-ZEROPOLLUTION-01 (Clean environment and zero pollution).
  Path4Med проєкт – це мультидисциплінарний проєкт за участю багатьох учасників (26 учасників з Греції, Італії, Польщі, Норвегії, Чехії, Португалії, Нідерландів, Туреччини, Іспанії, Франції, Швейцарії, Кіпру, в тому числі з України – НУБіП України), координатором є Афінський аграрний університет (Geoponiko Panepistimion Athinon – Agricultural University of Athens, Greek).
  У проєкті Path4Med НУБіП України представляють директор навчально-наукового центру міжнародної діяльності університету, доцент кафедри фінанси Олександр Лабенко, доцент кафедри екології агросфери та екологічного контролю факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Віта Строкаль.
 
  Цей проєкт прокладе чіткі шляхи до нульового забруднення води та ґрунту в агрогідросистемі басейну Середземного моря та інших європейських морів за допомогою інноваційного потрійного підходу до досягнення економічних, соціальних та екологічних результатів. Path4Med розвиватиме та впроваджуватиме нові технології водного моніторингу та інтегровані рішення, оцінюватиме технічну здійсненність та соціально-економічну життєздатність каскадів рішень за допомогою інтегрованої структури моделювання, дасть кількісну оцінку ефективності та чистого впливу цих рішень, і, зрештою, це дасть громадянам змогу вживати заходів проти забруднення ґрунтів, води та океану за допомогою чітких вимірюваних доказів, підвищення обізнаності та водної грамотності.
 

Вітаємо переможців проєкт у та бажаємо творчих наукових досягнень та посилення міжнародної академічної мобільності.

 
Валерія Сухецька,
провідний спеціаліст

відділу міжнародних відносин 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook