Відкрите обговорення зі здобувачами ВО освітніх програм та навчальних планів на 2023-2024 н.р. на кафедрі будівництва

10 квітня 2023, 10:00
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7), ауд. 27

Відбулося відкрите обговорення зі здобувачами ВО спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія" освітніх програм та навчальних планів на 2023-2024 н.р. на кафедрі будівництва.

Заслухали доповіді гарантів освітніх програм "Будівництво та цивільна інженерія" першого (ОС "Бакалавр") та другого рівнів освіти (ОС "Магістр", ОНП та ОПП) стосовно основних змін та нововведень, які були внесені у навчальні плани та освітні програми і їх обгрунтуванням. Також виступили НПП кафедри, старости академічних груп та окремі здобувачі ВО із пропозиціями стосовно удосконалень навчальних планів та освітніх програм. Відбулося активна та плідна дискусія, під час якої були висунуті нові ідеї та пропозиції.

Щиро дякуємо всім учасникам зустрічі за активну участь у обговоренні та висунуті пропозиції щодо удосконалення проєктів освітніх програм та навчальних планів, які будуть обов'язково враховані.

Шановні здобувачі ВО спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"!

Робота над проєктами освітніх програм продовжується, тому ваші пропозиції щодо удосконалення проєктів освітніх програм та навчальних планів:

- для ОПП ОС «Бакалавр», прохання надсилати пропозиції на електронну пошту гаранта Дмитренка Є.А. ([email protected]) до 17 квітня 2023 року;
- для ОНП ОС «Магістр», прохання надсилати пропозиції на електронну пошту гаранта Фесенка О.А. ([email protected]) до 17 квітня 2023 року;
- для ОПП ОС «Магістр», прохання надсилати пропозиції на електронну пошту гаранта Бакуліна Є.А. ([email protected]) до 17 квітня 2023 року.

Будемо вдячні за слушні пропозиції та зауваження.

Завідувач кафедри будівництва

Євгеній БАКУЛІН

 
 

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook