Індивідуальна першість Ніжинського агротехнічного інституту із настільного тенісу

24 жовтня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Спортивні традиції в Ніжинському агротехнічному інституті завжди шанувались і підтримувались як через діяльність різноманітних спортивних секцій, так і – організацію змагань та турнірів.

Цього разу, 23 жовтня 2023 року, серед студентів інституту було проведено турнір з настільного тенісу.

У цього спорту є безліч переваг, як-от розвиток уваги та реакції, пришвидшення рухів. Завдяки йому добре працює дрібна моторика, бо під час гри дуже добре працюють кисті рук, зміцнюються зап’ястя і м’язи верхніх кінцівок. Саме настільний теніс якнайкраще підходить для людей розумової праці, що багато часу проводять нерухомо, напружуючи зір перед комп’ютером чи над книжками.

Участь у турнірі взяли студенти різних курсів факультетів агроінженерії та енергетики й агротехнології та економіки, що здобувають освітній ступінь бакалавра за спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Агрономія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Транспортні технології» та «Агроінженерія».

Після трьох турів змагань та тринадцяти зіграних ігор на виліт у фінал вийшли представники двох факультетів: Богдан Лиман (спеціальність «Агрономія») та Артем Малишко (спеціальність «Транспортні технології»). У напруженій боротьбі, яка тривала три партії, заслужену перемогу і звання найкращого тенісиста інституту виборов представник факультету агротехнологій та економіки Богдан Лиман.

Поєдинок за третє місце засвідчив, що в нашому навчальному закладі немає місця гендерним стереотипам, оскільки Діана Подобна продемонструвала волю до перемоги і здобула заслужену перемогу посівши третю сходинку в індивідуальній першості.

Завдячуючи підтримці деканів факультетів, переможців турніру було нагороджено грамотами та призами.

Результати індивідуальної першості із настільного тенісу дозволили сформувати команди факультетів для майбутньої спартакіади та засвідчили популярність цієї гри серед студентства Ніжинського агротехнічного інституту.

Олександр Сидорович, завідувач кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook