Участь факультету агротехнологій та економіки в Міжнародній науково-практичній конференції

6 жовтня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

5 жовтня на економічному факультеті НУБіП України відбулося урочисте відкриття та пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансово-кредитне та обліково-аналітичне забезпечення післявоєнного відновлення економіки України», присвячене 50-річчю кафедри статистики та економічного аналізу, 30-річчю кафедри фінансів та 25-річчю кафедри банківської справи та страхування.

У заході взяли участь к.е.н., доцент, в.о. завідувача кафедри обліку й оподаткування Наталія ЦАРУК з темою наукового дослідження «Післявоєнне відновлення підприємств: вплив екологічного управлінського обліку на залучення інвестицій» та к.е.н., доцент, в.о. завідувача кафедри менеджменту та аграрної економіки Інна ДВОРНИК з темою «Роль доданої вартості в забезпеченні розвитку аграрних формувань в умовах воєнного стану».

Конференцію відкрив декан економічного факультету, д.е.н., професор Анатолій ДІБРОВА. Подякував Збройним силам України за можливість проведення таких заходів, згадав про загиблих захисників України, що навчалися та працювали в стінах НУБіП України.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор НУБіП України, д.п.н, професор, академік Національної академії педагогічних наук України та Національної академії аграрних наук України Станіслав НІКОЛАЄНКО. У своєму виступі ректор зупинився на важливих питаннях освіти та науки в умовах воєнного стану в Україні. Наголосив на важливості підготовки фахівців у сфері обліку, аналізу, фінансів та банківської справи, які будуть рушійною силою у процесі післявоєнного відновлення економіки України. Ректор привітав кафедри з їх ювілейними датами й побажав подальшого процвітання.

Завідувачі кафедр-ювілярів к.е.н., доцент Андрій МУЗИЧЕНКО, д.е.н., професор Наталія ШВЕЦЬ та к.е.н., доцент Вікторія КОСТЮК зробили короткий екскурс в історію становлення та розвитку своїх кафедр й окреслили перспективні напрямки їх розвитку.

Ювілярів привітали високоповажні гості конференції. У науково-практичній частині пленарного засідання конференції взяли участь відомі вітчизняні науковці. Було піднято низку актуальних питань у сфері економіки, що пов’язані з воєнними діями в Україні, та шляхами їх вирішення впродовж повоєнної відбудови нашої держави.

Після пленарного засідання конференція продовжилася роботою секцій за різними напрямами.

Вітаємо колективи кафедр з ювілеєм, дякуємо за постійну співпрацю, бажаємо міцного здоров’я, миру, подальших наукових і творчих успіхів.

Наталія ЦАРУК, в.о. завідувача кафедри обліку й оподаткування,
Інна ДВОРНИК, в.о. завідувача кафедри менеджменту та аграрної економіки
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook