Адаптація першокурсників спеціальності «Агрономія»

26 вересня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Студенти-першокурсники спеціальності «Агрономія» активно занурюються в студентське життя та освітній процес інституту.

Уже встигли ознайомитися з наявністю та правилами користування електронними та друкованими виданнями бібліотеки інституту та показали свій рівень на заняттях з фізичного виховання та основ здоров’я.

У вільний від навчання час студенти ознайомлюються з історією нашого славного міста-героя та здійснюють екскурсії вулицями Ніжина, де досліджують архітектурні пам'ятки міста – старовинні вулиці, будинки, храми. Під час прогулянки вулицею М. Гоголя хвилиною мовчання та низьким укліном студенти вшанували пам'ять загиблим Героям Небесної Сотні біля пам'ятного знаку «Герої не вмирають». На Алеї Слави донатом на ЗСУ, замість живих квітів, висловили повагу та шану загиблим у війні з росією ніжинцям.

19 вересня 2023 року студенти разом з куратором групи Наталією Лавською відвідали музей «Поштова станція» Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського – єдиний музей пошти в Україні, розташований у будинку станційного доглядача. В свій час послугами поштової станції користувалися М. Гоголь, Т. Шевченко, Г.Сковорода, М.Вовчок та інші. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з інтер'єром кімнати очікування, картою поштових трактів, копіями «подорожніх» Миколи Гоголя (1851 рік) та Тараса Шевченка (1859 рік). Крім того, студенти з цікавістю ознайомилися з макетом поштової станції у первісному вигляді, колекцією історичних поштових марок, оригінальними документами часів Богдана Хмельницького, газетами 200-річної давнини.

Куратор групи Наталія Лавська
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook