Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес

18 вересня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Тренінг "Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес", що відбувся 14 вересня 2023 року, став неймовірним досвідом для студентів і викладачів факультету агротехнологій та економіки. Цей онлайн захід відкрив нам двері у світ прогресивного підходу до бізнесу, де головною метою є не лише прибуток, але й внесення позитивних змін у суспільство.

Програма «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» реалізується ГО «Маріупольська Спілка Молоді» в межах проєкту «Розвиток соціальної відповідальності бізнесу та сприяння працевлаштуванню і самореалізації мешканців в громадах Київської, Чернігівської та Полтавської областей», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Японії.

З кращими практиками розвитку соціальної відповідальності бізнесу: соціальною місію бізнесу: як знайти та інтегрувати, – ознайомила Марина Саприкіна – голова ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Розкрила  можливості та перспективи розвитку безбар’єрного бізнесу Ніна Мацюк –  експертка ГО «Безбар'єрність», консультантка з практик безбар`єрності та інклюзивності. Про розвиток бізнес-процесів з урахуванням принципів соціальної відповідальності повідомив бізнес-наставник спікер Дія. Бізнес Валентин Романенко. Актуальні джерела залучення додаткових ресурсів для розвитку бізнесу практично продемонструвала Алла Журавель –  заступниця директора Ресурсного центру «ГУРТ», бізнестренерка за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» Міжнародної організації праці.

Здобувачі освіти були захоплені можливістю обговорювати актуальні питання та використовувати набуті знання в практичних завданнях. Ми віримо, що цей тренінг стане важливим кроком у розвитку нашої спроможності сприяти соціальному розвитку України через бізнес-ініціативи.

Дякуємо організаторам за цей захоплюючий тренінг, який залишив незабутні враження та надихнув нас на нові досягнення у світі PROсоціального бізнесу.

Наталія Леміш, доцент кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook