Тиждень правових знань–2023. День перший: круглий стіл «Перспективи та правові аспекти шляхів входження в світ бізнесу»

3 жовтня 2023, 13:34

У понеділок стартував ХІІ «Тиждень правових знань у НУБіП України», який проводиться за ініціативи кафедри теорії та історії держави і права з 2012 року. Графік проведення заходів є досить насиченим. Тож кожного дня ми будемо інформувати наших читачів про них.

 

Розпочала цикл заходів Олена Попова, яка 02 жовтня 2023 р. провела зі студентами 4 курсу різних структурних підрозділів Університету круглий стіл «Перспективи та правові аспекти шляхів входження в світ бізнесу».

 

Головною метою зустрічі стало обговорення та обмін думками з приводу цієї теми, а також підвищення рівня правової обізнаності та правової культури у студентів, удосконалення їх знань, які стануть в нагоді при реалізації ними своїх прав, не порушуючи права та інтереси інших суб’єктів суспільного життя.

Заняття пройшло у діловій та доброзичливій атмосфері, студенти показали значну зацікавленість та хороший рівень знань по вирішенню поданих завдань. Особливо хочеться відзначити Олександра Мельниченка (юридичний факультет), Дарину Галич (агробіологічний факультет), Гордія Медвєдєва (юридичний факультет).

 

Дякуємо усім учасникам, а також чекаємо усіх охочих на інших заходах. З анонсом можна ознайомитися за покликанням.

 

Кафедра теорії та історії держави і права

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook