ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»: участь у міжнародному соціально-економічному форумі в Познані (Польща)

23 травня 2023 року
  18.05.2023 р. відбувся «Międzynarodowe Forum Społeczno-Ekonomiczne. Kompetencje Przyszłości», організований WSHIU Akademia Nauk Stosowanych oraz Fundacja Rozwoju Nauki i Edukacji.

  Мета форуму: представити міждисциплінарні соціально-економічні та культурні аспекти функціонування в публічному просторі.
  У форумі взяли участь:
 • Agnieszka Ścigaj – міністр соціальної інтеграції, депутат (Польща);
 • mgr. Magdalena Górska– засновниця ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща);
 • dr. n. sp. Grzegorz KONIECZNY – ректор ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща).
  Академічна спільнота ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща); представники державного управління; державні та приватні компанії; заклади вищої освіти; соціальні медіа та експерти у галузі науки та політики.
  Україну представляли:
 • Марія ДИХА – д.е.н., професорка, професорка кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Хмельницького національного університету;
 • Наталія МАМОНТОВА – д.е.н., професорка, професорка кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія».
  Форум складався з пятидискусійних панелей, на яких обговорювались питання:
 1. Моделі сучасної освіти і науки як модель формування культури майбутнього.
 2. Міжнародна підтримка та інтеграційна діяльність України.
 3. Інноваційні технологічні виклики.
 4. Економіка в перспективі сталого розвитку.
 5. Зелена енергетика.
  Під час Форуму було проаналізовано дії, які здійснюються на рівні окремих держав та міжнародного середовища для забезпечення підтримки та інтеграційної діяльності України.
  Одним із головних доповідачів була міністр соціальної інтеграції, депутат Agnieszka Ścigaj, яка представила низку заходів допомоги та форм підтримки українців, які зараз перебувають у Польщі. Обговорювались питання і щодо інноваційних технологічних викликів.
  Рішенням засновниці ВШТІП Академії прикладних наук та Фонду розвитку науки і освіти під час Гала концерту визнано та нагороджено престижними статуетками у двох категоріях:
 • Нагорода Лідерства 2023 Компанії.
 • Нагорода лідерства 2023 особистий бренд. 
  Лауреатами були виняткові люди світу – освіти, культури, мистецтва, спорту та підприємці. Це люди, чиї компанії є авторитетом у своїй галузі, а також постійно підтримують освіту у співпраці з ВШТІП Академією прикладних наук (Познань, Польща).
  Відзнака  – це оцінка їхньої праці, досягнень та відданості, а статуетка – доказ найвищих стандартів та якості.
  Серед лауреатів нагород визнано і ВП НУБіП «БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ», як ЛІДЕРА РОКУ 2023.
  
 
  Подякою ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща) нагороджена Світлана СУДОМИР – д.е.н., професорка, професорка кафедри економіки і менеджменту, завідувачка відділу навчально-науково-інноваційної діяльності ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» за організацію та активну участь у проведенні спільних міжнародних конференцій, круглих столів та семінарів.
 
 
Світлана СУДОМИР,
професорка кафедри економіки і менеджменту,
завідувачка відділу навчально-науково-інноваційної діяльності 

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook