Від студента до програміста: незабутня екскурсія у світ ІТ-технологій студентів Ірпінського фахового коледжу

30 квітня 2023 року
  26 квітня 2023 року студенти другого курсу освітньо-професійної програми «Комп'ютерна інженерія» Ірпінського фахового коледжу НУБіП України відвідали офіс провідної ІТ-компанії України – SoftServe.   

  

  SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 500 співробітників працюють у 40 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Компанія має розробницькі центри у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Одесі, Вінниці та Хмельницькому, а також в Польщі, Болгарії, Румунії та в країнах Латинської Америки.

  Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

  Як стверджують співробітники SoftServe, місія компанії – давати талановитим людям змогу змінювати світ. 

 

 

  Під час насиченої та захоплюючої екскурсії студенти мали нагоду дізнатись про історію становлення компанії, її ключові етапи розвитку, стратегію, цілі, корпоративні цінності, конкурентні переваги, а також про досягнення в галузі програмної інженерії. Представники компанії продемонстрували студентам найсучасніші офіси SoftServe, конференц-зали, інфраструктуру, а також місця для коворкінгу, презентували напрямки діяльності SoftServe.

 

  Цікавими були й розповіді про програми соціального забезпечення та можливості кар’єрного росту для працівників компанії, зокрема про дисконтні програми для персоналу, корпоративні тренінги, соціальні гарантії, власний сертифікаційний центр, школу іноземних мов, відпочинкові зони, online-візити, гнучкий графік роботи, програми релаксації, власних лікарів, спортзали. Неабиякий інтерес і жваву дискусію у студентів викликала й розповідь про можливості працевлаштування у SoftServe. 

 

  Студентів також зацікавили соціальні проєкти, які реалізує компанія. SoftServe здійснює різноманітні ініціативи, щоб зменшити негативний вплив на довкілля та підвищити комфорт робочого простору для своїх працівників, що дозволяє підвищувати продуктивність праці. Крім того, співробітники компанії активно займаються волонтерством та благодійністю, наприклад, регулярно донатять на Збройні Cили України, збирають тару для виготовлення окопних свічок, закуповують карети швидкої допомоги для медиків на передовій.

  Наприкінці екскурсії хлопці та дівчата мали можливість поспілкуватись з менторами компанії, які радо відповідали на всі їх запитання. Всі учасники екскурсії отримали невеликі сувеніри, а найбільш активні студенти були нагороджені подарунками від компанії в сфері ІТ. 

 

     Щиросердно дякуємо SoftServe за запрошення, новий досвід для майбутніх айтішників та море позитивних емоцій!

 

Емілія Дібрівна,
голова циклової комісії фундаментальних дисциплін
та комп’ютерних технологій

Тетяна Семененко,
завідувачка відділення підприємництва
та інформаційних технологій

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook