Відкрита лекція з дисципліни «Управлінський облік» завідувача кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професора Гуцаленко Любові Василівни

14 квітня 2023 року

14 квітня 2023 року завідувачем кафедри обліку та оподаткування, д.е.н. професором Гуцаленко Любов’ю Василівною проведено відкриту лекцію з дисципліни «Управлінський облік» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю «Облік і оподаткування» (3 курс, 4, 5 групи та 1 СТ) на тему: «Облік витрат допоміжних виробництв».

 

Любов Гуцаленко розкрила питання сутності, значення та видів допоміжних виробництв. Було розглянуто особливості обліку витрат і виконаних робіт у ремонтно-механічних майстернях, робіт та послуг наданих вантажним автотранспортом, живою тягловою силою, обліку витрат електро- водо- та газопостачання та обліку витрат на утримання і експлуатацію машинно-тракторного парку із наведеними практичними прикладами у презентаційному матеріалі, щодо визначення собівартості об’єктів калькулювання, з метою формування фахових компетентностей у здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

 

На відкритій лекції були присутні: відповідальний від факультету за організацію проведення та оцінювання відкритих лекцій к.е.н., в.о. завідувача кафедри банківської справи та страхування Костюк В.А., заступник декана економічного факультету з навчальної роботи к.е.н., доцент Воляк Л.Р., завідувач кафедри статистики та економічного аналізу д.е.н., професор Лазаришина І.Д., доценти кафедри обліку та оподаткування Кузик Н.П., Слєсар Т.М., Мельянкова Л.В., ст. викладач Миськів Л.П., які високо оцінили рівень проведеної відкритої лекції з середнім значенням – 99 балів.

 

 

 

Студенти в середньому оцінили лекцію на 49 балів із 50, що  позитивно характеризує зміст відкритого лекційного заняття та відзначає високий науково-методичний рівень володіння матеріалом лектором.

Людмила Мельянкова,

доцент кафедри обліку та оподаткування

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook