Відкрита лекція ст. викл. кафедри будівництва Олега ФЕСЕНКА на тему «Основи розрахунку кам’яних і армокам’яних конструкцій»

10 квітня 2023, 10:10
м. Київ

 10 квітня 2023 року на другій парі відбулася відкрита лекція кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри будівництва Олега ФЕСЕНКА на тему: «Основи розрахунку кам’яних і армокам’яних конструкцій». Лекція була підготовлена в рамках викладання освітньої компоненти «Будівельні конструкції».


Лекція відбулася в аудиторії 2 навчального корпусу 7. Заняття відвідали студенти груп БЦІ-1904 і БЦІ-2204 очної форми навчання ОС «Бакалавр», які навчаються за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.
На відкритій лекції також були присутні НПП кафедри будівництва: зав. каф. Бакулін Є.А., проф. Яковенко І.А., ст. викладач Дмитренко Є.А, ст. викладач Бакуліна В.М.


Лекція була проведена на високому навчально-методичному рівні із застосуванням мультимедійних технологій та аналізом підходів, що покладені в основу розрахункового апарату чинних будівельних норм для проєктування кам’яних і армокам’яних конструкцій.
Лекція чітко структурована за планом, містить пояснення основних термінів, позначень, які використовуються у проектуванні кам’яних і армокам’яних конструкцій, насичена прикладами та графічним матеріалом.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook