Відокремлений структурний підрозділ «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»

Новини

Профорієнтаційний захід. Візит деканів НУБіП України.

22 листопада 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи зі студентами випускних курсів ВП НУБіП України «Немішаївський аротехнічний коледж» була проведена зустріч з представниками Національного університету біоресурсів і природокористування України: директором ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Козирським Володимиром Вікторовичем, деканом механіко-технологічного факультету Михайловичем Ярославом Миколайовичем, деканом агробіологічного факультету Забалуєвим Віктором Олексійовичем, деканом факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Долею Миколою Миколайовичем, заступником декана ветеринарного факультету Жуком Юрієм Васильовичем.

Під час зустрічі студенти мали змогу дізнатися про професійну діяльність спеціалістів відповідних напрямків. Вельмишановні гості відповідали на запитання потенційних абітурієнтів НУБіП, розповідали про науково-дослідну роботу, що ведеться на кафедрах, умови вступу до навчального закладу за спеціальностями та напрямками, структуру навчання, майбутній фах та перспективи працевлаштування.

Працівники коледжу на чолі з директором Альохіним Володимиром Іллічем організували теплий прийом гостям, провели екскурсію по навчальним корпусам та території коледжу.

 

 

19 травня 2017 року відбувся візит представників Білоцерківського підприємства сільськогосподарської техніки - СТ ВФ «Агрореммаш»

   

До Немішаївського агротехнічного коледжу завітали представники Білоцерківського підприємства сільськогосподарської  техніки  -   СТ ВФ «Агрореммаш», які є першим в Україні винахідниками та розробниками ґрунтообробних дискових агрегатів. З 1998 року підприємство працює на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Підприємство має 18 патентів на винаходи, за якими виготовляє і пропонує широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів з різною шириною захвату та для тракторів різного класу потужності.

 

Познайомившись з Немішаївським агротехнічним коледжем, його територією, директор СТ ВФ «Агрореммаш» М.І. Єсьман та головний інженер В.І. Ніцко передали коледжу для навчання та використання агрегати грунтообробний дисковий, грунтообробний чизельний та плуг оборотний навісний. Техніку було освячено та одразу випробувано на полі. Щиро дякуємо за надання техніки та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook