Планування та облік діяльності НПП на порядку денному рейтингової комісії університету

20 березня 2023 року

20 березня 2023 року відбулося засідання рейтингової комісії. На його початку голова комісії, проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук, поінформував про завершення аналізу пропозицій до внесення змін у «Положення про планування та облік роботи НПП НУБіП України за 2023 рік».

Кожна із пропозицій була прокоментована головою комісії Василем Шинкаруком з акцентом на їх доцільність та обгрунтованість. Зокрема, голова комісії довів до відома учасників наради, що за пропозицією навчального відділу пропонується при підготовці випускних кваліфікаційних робіт за одним керівником закріпити до 8 бакалаврів денної та до 8 бакалаврів заочної форм навчання на навчальний рік, також до 5 магістрів денної та до 5 магістрів заочної форм навчання. Зміни викликані ростом контингенту магістрів в університеті та необхідністю регламентувати розподіл студентів між керівниками робіт. Кожна із правок була прокоментована, уточнена і обговорена. Активну участь в обговоренні взяли проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк та інші члени рейтингової комісії.

Низка змін відбулася серед видів робіт, що стосуються підготовки докторів філософії. Усі вони спричинені змінами у законодавстві, участю науково-педагогічних працівників у акредитаційних процедурах, необхідністю підвищення якості підготовки наукових кадрів в університеті тощо. Пропозиції, які потребували додаткового обговорення, прокоментували їх автори – проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша, завідувач відділу аспірантури Віталій Вакуленко, завідувач відділу докторантури та атестації наукових кадрів Сергій Боярчук, керівник пресслужби Денис Рудень.

Для затвердження кожного пункту додатків до "Положення про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників НУБіП України" голова рейтингової комісії Василь Шинкарук поставив на голосування результати рішення засідання рейтингової комісії.

Цього року, традиційні напрями діяльності науково-педагогічних працівників (написання статей у видання, що індексуються наукометричними базами Scopus та Web of Science, видання підручників та навчальних посібників, роботи в авторських колективах над монографіями тощо) лишилися без редакційних правок та із незмінними нормами часу. Невеликі редакційні зміни пропонуються для атестації електронних навчальних курсів.

Продовжуючи думки, що виникли на нараді із завідувачами кафедр університету, рейтингова комісія внесла зміни до нормативу оцінювання систематичної роботи НПП з електронними навчальними курсами. Внесені також правки для стимулювання роботи НПП з метою атестації електронних навчальних курсів.

У цілому понад два десятки додаткових уточнень та технічних коректив були внесені до нової редакції "Положення про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників НУБіП України", яка згодом буде представлена на розширеному засіданні ректорату.

Ярослав Рудик,
секретар рейтингової комісії

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook