Оновлення нормативно-правової бази бджільництва

16 березня 2023, 16:00
 
16 березня 2023 року доцент кафедри бджільництва ВОЙНАЛОВИЧ Микола, прийняв участь у засіданні робочої групи з питань розвитку бджільництва при Міністерстві агарної політики та продовольства України, воно стосувалося обговорення проектів законів України (реєстр № 5274 «Проект Закону про розвиток галузі бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл» та № 5274 -1 «Проект Закону про бджільництва та захист бджіл»). Модератором засідання виступав перший заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.
Засідання проходило в очно-дистанційні формі з трансляцією через Zoom, учасниками якого окрім членів робочої групи «З розвитку бджільництва» були і народні депутати України, зокрема автор законопроекту № 5274 НІКІТІНА  Марина.
 
Під час засідання точилася жвава дискусія між членами робочої групи, які підтримують різні законопроекти, зокрема проблемними  питаннями навколо яких відбувалося  активне обговорення було завезення та розведення в Україні не місцевих рас або гібридів бджіл.
Загалом метою даного зібрання було напрацювання матеріалів для документу який би враховував напрацювання авторів як одного так іншого законопроектів.
За результатами засідання, вирішили продовжити обговорення з метою знайдення консенсусу по проблемних пунктах обох законопроектів.
 
Доцент кафедри бджільництва,
Ігор Головецький

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook