Аспіранти кафедри селекції активно тримають науковий фронт

14 лютого 2023 року
   Боротьба за світле і мирне майбутнє в Україні вже майже рік іде по всім фронтам. Зокрема аспірати кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України продовжують свою наукову діяльність.
   Андрій Раков вступив до аспірантури в 2022 році. На засіданні кафедри 13 лютого представив план наукової роботи за темою: «Селекційна цінність колекційних зразків як батьківських компонентів при створенні гібридів пшениці м’якої озимої». З Юлією Михайлівною, науковим керівником, доцентом кафедри, вони представили схему запланованих дослідів. Андрій повідомив, що за на даний час вже висіяно колекційні зразки пшениці в ВП «Агрономічна дослідна станція» НУБіП України (с. Пшеничне, Білоцерківський р-н, Київської обл.).
   Ірина Шпакович навчається в аспірантурі з 2021 року. На засіданні кафедри представила результати проведених досліджень за перший рік навчання. За участі науково-педагогічних працівників кафедри було обговорено особливості використання окремих методик проведення роботи та рекомендовано спеціальні наукові джерела для подальшої роботи аспірантки.
Аспіранти на високому рівні прозвітували про виконання завдань згідно індивідуального плану аспіранта. Тому рішення кафедри було однозначним: «Атестувати».
   Атестація аспірантів агробіологічного факультету на рівні факультету відбулася 14 лютого, де за участі членів атестаційної комісії д. с.-г. н., проф. Тонха О.Л., д. с.-г. н., проф. Танчик С.П., д. хім. н., проф. Копілевич В.А., д. с.-г. н., проф. Каленська С.М., д. с.-г. н., проф. Бикін А.В., д. с.-г. н., проф. Коваленко В.П., д. с.-г. н., проф. Шевчук Л.М., д. с.-г. н., доц. Літвінов Д.В., к. с.-г. н., доц. Мазур Б. М., к. с.-г. н., доц. Дмитренко Ю. М. було прийняте позитивне рішення щодо атестації.
Вітаємо всіх аспірантів з проходження чергової атестації та бажаємо творчої наснаги та успіхів в науковій роботі!
Все буде Україна!
Ірина Шпакович,
 асистент кафедри генетики, селекції
і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського

    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook