Кращий «Снайпер столиці» - студент НУБіП України

11 грудня 2014 року

     10 грудня на базі Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка пройшли військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед збірних вищих навчальних закладів I-V р.а. Києва «Снайпер столиці». У них взяли участь 12 команд, в т.ч. 4 — навчальних закладів військового спрямування.


   

   НУБіП України тут представляли Борис Кучинський (факультет ветеринарної медицини), Павло Ячменник (агробіологічний факультет), Іштван Попович (юридичний факультет), Роман Одинця (факультет енергетики і автоматики), Ярослав Зіневич, Роман Ващенко, Сергій Сасько (лісогосподарський факультет), Іван Негрі (факультет екології і сталого розвитку), яких очолив директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Дмитро Черкашин.
     Змагання стартували з неповної розбірки та збірки автомата (АК 74). Хвилювання завадило нашим хлопцям повною мірою реалізувати весь свій потенціал, як наслідок — 9-те командне місце. Проте далі у збірної НУБіП України справи пішли краще: 5-те загальнокомандне місце в набиванні патронами магазину автомата АК 74, 3-тє — в написанні тестів з вогневої підготовки.

    

        

     А кульмінацією стали змагання зі стрільби. Справжнім тріумфатором тут став Павло Ячменник, який у стрільбі з дрібнокаліберної гвинтівки вибив максимальну кількість балів і отримав титул кращого «Снайпера столиці». Другу сходинку посів також представник нашого університету Борис Кучинський, який в стрільбі з пістолета «Марголен» з п’яти спроб вибив 47 балів з 50 можливих.
 

У загальному підсумку команда НУБіП України стала бронзовим призером змагань.


 

Нагородження відбудеться 16 грудня о 1600 в Будинку Офіцерів по вул. Грушевського, 30/1.
 

     Учасники дякують за підтримку ректорату, ННЦ виховної роботи та соціального розвитку, кафедрам фізичного виховання та військової підготовки.

      
 

Микола Любінський,
начальник відділу виховної роботи та студентських справ


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій