PhD: візит добра у День Святого Миколая

21 грудня 2022 року
   Минає 2022 надзвичайно тяжкий рік випробувань. Проте за Юліанським календарем 19 грудня День святого Миколая традиційно розпочинає цикл зимових свят. Дане величне свято завжди з нетерпінням чекають всі діти, адже саме в цю дату вони знаходять солодкі подарунки під своїми подушками.
   Не виключенням сьогодні були аспіранти НУБіП України, адже в ранковий час до них завітав проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Миколайович Кваша зі своїми помічниками: завідувачем відділу аспірантури Віталієм Вакуленком; головою ради аспірантів, директором ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Сергієм Михнюком; директором студентського містечка Сергієм Стецюком та завідувачем гуртожитку № 4 Русланом Кульпіним.
 
 
   Візит Святого Миколая повернув наших аспірантів та студентів у дитинство – солодку мить неочікуваного подарунку в рідному домі. Завдячуючи несподіваним гостям молоді науковці отримали не лише масу позитивних емоцій, а і заряд гарного настрою на увесь день.
   Віримо, що подарунки Святого Миколая принесуть добро та мир у наші домівки, адже цього року на диво чекають не лише діти, а й дорослі. Саме тому візит Святого Миколая в 3 корпус університету викликав лише теплі почуття та щирі посмішки з вірою в найкраще. Кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше!
 

   В такий важкий період нашого життя варто згадати, що передноворічний час – це час загадування бажань. Для українців справжнє диво створюють ЗСУ. А ми продовжуємо вірити та наближаємо перемогу разом нашими добрими та світлими вчинками!

 
 
Надія Міняйло,

заступник завідувача відділу аспірантури 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook