День відкритих дверей

18 травня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

17 травня в інституті відбувся черговий День відритих дверей. Учасниками відео-конференції стали вступники 2022 року – випускники шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів, профтехучилищ, коледжів, які обирають наш інститут для продовження навчання.

Зустріч розпочалась з виступу директора Василя Лукача. Він розповів про інститут, його історію, здобутки колективу і студентів, структуру, можливості і перспективи навчання, стажування і практики, співпрацю з провідними аграрними підприємствами. Зазначив, що зараз наша держава як ніколи потребує великої кількості фахівців різного спрямування, в першу чергу – агрономів, механіків, енергетиків, технологів, яких і готує наш інститут.

Відповідальний секретар приймальної комісії Галина Македон детально зупинилася на особливостях вступної кампанії в умовах воєнного стану, її термінах, особливостях процедури подання електронних заяв. Наголосила, що приймальна комісія готова допомогти у будь-яких питаннях реєстрації чи подачі заяв.

Майбутні студенти та їх батьки дізналися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультетах, їх особливості, можливості працевлаштування, умови проживання в гуртожитках інституту, організацію дозвілля, студентського побуту.

Чекаємо Вас в Ніжинському агротехнічному інституті!

Галина Македон, відповідальний
секретар приймальної комісії
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook