Розширений науково-практичний вебінар від розробників програмного забезпечення для інженерних розрахунків "SOFiSTiK" для студентів та викладачів НУБіП України

28 жовтня 2022 року
м. Київ

Шановні викладачі, колеги та студенти!

28 жовтня на онлайн-платформі Google Meet був проведений розширений науково-практичний вебінар для студентів та викладачів НУБіП України від розробників програмного забезпечення для інженерних розрахунків "SOFiSTiK". Разом із нашим ВНЗ на даному заході прийняли участь студенти та викладачі провідних будівельних вишів України - НУ "Львівська політехніка", НТУ «Дніпровська політехніка», Одеська державна академія будівництва та архітектури, Донбаська національна академія будівництва і архітектури. 

Вебінар був присвячений основним можливостям нової версії програми "SOFiSTiK" 2023 року, перевагам її використання у порівнянні із можливостями аналогічного програмного забезпечення від інших виробників, взаємодії із графічними САПР в процесі побудови розрахункової схеми. Також були надані основні відомості щодо основ роботи та застосування програмного комплексу в учбовому процесі.

Викладачі кафедри будівництва та інші учасники прийняли активну участь в окремій 30-хвилинній секції, присвяченій питанням та відповідям після основної частини вебінару.

Навчально-педагогічний колектив та студенти третього, четвертого та п'ятого курсів вдячні представникам компанії за цікаву, грунтовану доповідь і сподіваються на розширення і поглиблення співпраці у майбутньому.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook