Мирон Жибак продовжить очолювати Бережанський агротехнічний інститут: конференція трудового колективу інституту одноголосно підтримала подання ректора університету

28 жовтня 2022 року
   27 жовтня у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулася конференція трудового колективу, на якій проведена процедура призначення директора інституту. 
   На конференції були присутні: ректор НУБіП України, доктор педагогічних, професор, академік НАПН України Станіслав Ніколаєнко, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, кандидат технічних наук Олександр Санченко, голова ради роботодавців факультету енергетики та електротехніки, помічник голови правління – генерального директора з питань охорони праці ВАТ «Тернопільобленерго» Володимир Остап’юк, заступники міського голови Володимир Урдейчук та Степан Кухарук, директор ВСП «Заліщицький ФК імені Є. Храпливого НУБіП України» Борис Павлюк, директорка ВСП «Бережанський ФК НУБіП України» Світлана Пилипишин. 
   Із привітальним словом до колективу інституту звернувся ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко. Ректор представив коротку характеристику базового закладу, зокрема показники набору, контингенту студентів, наукової роботи та інших видів діяльності. Також звернув увагу на основні завдання, які поставлені перед університетом, наголосивши, що вони є визначальними і для нашого закладу. Станіслав Миколайович охарактеризував діяльність інституту, відмітивши позитивні тенденції в його розвитку.
 
   Ознайомивши учасників конференції з результатами опитування трудового колективу інституту, ректор Станіслав Ніколаєнко вніс кандидатуру доктора економічних наук, професора Мирона Жибака на посаду директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».
   З презентацією основних результатів роботи та програмою розвитку інституту виступив Мирон Жибак.
 
   Мирон Миколайович відзначив, що за п’ять останніх років зріс контингент студентів, вдвічі збільшився прийом здобувачів вищої освіти, з 2017 року зросла кількість спеціальностей ОС Бакалавр з 6-ти до 11-ти. Важливим здобутком є створення у структурі НУБіП України міжкафедральної навчальної лабораторії на базі нашого закладу з підготовки фахівців ОС «Магістр». Успішно проведені акредитаційні експертизи магістерської та бакалаврських програм.
   Постійно розширювались міжнародні зв’язки, зокрема підписано нові договори про наукове та навчальне співробітництво з університетами та провідними підприємствами Польщі, Німеччини, Швейцарії.
   Оновлюється та модернізується матеріально-технічна база. Створено та введено в експлуатацію 12 сучасних лабораторій із забезпеченням їх новітнім обладнанням.
   За сприяння адміністрації НУБіП України, зокрема ректора Станіслава Ніколаєнка отримано 2,65 млн грн капіталовкладень, які було успішно використано на енергозберігаючі технології. На охорону праці та пожежну безпеку витрачено понад 2 млн грн. Впродовж звітного періоду інститут мав стабільний фінансово-економічний стан.
   Мирон Миколайович окреслив основні завдання інституту за такими напрямами: навчально-методична робота, науково-інноваційна діяльність, виховна робота, міжнародна діяльність, розвиток матеріально-технічної бази, фінансова діяльність. Серед завдань також було відзначено надання якісних освітніх послуг, необхідність співпраці з бізнесом та виробництвом, подальше створення сучасних лабораторій та кабінетів. Також заплановано створення агрохімічної лабораторії з використанням її як в освітньому процесі, так і з метою проведення науково-практичних досліджень. 
   Слова підтримки Мирону Миколайовичу висловив професор кафедри прикладної механіки та технічного сервісу Сергій Пастушенко, звернув увагу на особливо важливій тенденції патріотичного виховання студентської молоді в інституті та збереження християнських цінностей.
 
   В обговоренні виступила заступниця директора з навчальної та навчально-методичної роботи Степанія Білик, яка в першу чергу висловила слова вдячності від імені адміністрації інституту ректору Станіславу Миколайовичу за високу оцінку роботи колективу закладу, а також запевнила, що колектив інституту спільно із студентською спільнотою під системним конструктивним керівництвом Мирона Миколайовича зможуть досягнути вагомих результатів у своїй діяльності і не будуть зупинятися на досягнутому. Важливим аргументом цьому є представлені директором основні завдання інституту. 
   Декан факультету енергетики та електротехніки Василь Бунько також висловив слова підтримки Мирону Миколайовичу, звернувши увагу присутніх на здобутках факультету, суттєвій допомозі директора у зміцненні матеріально-технічної бази, створенні сучасних лабораторій, ліцензуванні нової спеціальності, успішної акредитації бакалаврської та магістерської освітніх програм.
 
 
   Одностайну думку роботодавців щодо призначення Мирона Жибака на посаду директора інституту висловив голова ради роботодавців Володимир Остап’юк, який є випускником нашого закладу і плідно співпрацює як з факультетом енергетики та електротехніки, так і з адміністрацією інституту.
   Заступники міського голови Володимир Урдейчук та Степан Кухарук ознайомили присутніх з основними напрямами та результатами співпраці між інститутом та місцевою владою та висловили слова підтримки Мирону Миколайовичу щодо призначення його на посаду директора.
 
   Учасники конференції одноголосно підтримали кандидатуру Мирона Жибака на посаду директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».
   На завершення ректор Станіслав Ніколаєнко вручив нагороди співробітникам інституту, зокрема Подякою НУБіП України відзначені: Світлана Судомир, завідувачка відділу навчально-науково-інноваційної діяльності, професорка кафедри економіки і менеджменту; Галина Христенко, завідувачка навчального відділу, доцентка кафедри економіки і менеджменту; Світлана Підховна, доцентка кафедри лісового і садово-паркового господарства; Олег Кирик, старший викладач кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві; Віталій Шаршонь, асистент кафедри енергетики і автоматики; Галина Гевко, завідувачка гуртожитків і спортивного комплексу.
   Атестат доцента отримала Зоряна Дзюбата, доцентка кафедри гуманітарної освіти і туризму.
    Під час візиту ректор Станіслав Ніколаєнко спільно з керівниками структурних підрозділів запалили свічку пам’яті та молитовно вшанували Героя Небесної сотні, Героя України Устима Голоднюка.
   Також Станіслав Миколайович провів огляд матеріально-технічної бази та поспілкувався з працівниками інституту.
 

   Колектив ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» вітає Мирона Жибака з призначенням на посаду директора інституту, зичить міцного здоров’я, мирного неба, плідної праці, життєвої наснаги та впевненості!

 
 
Степанія БІЛИК,
заступниця директора з навчальної та

 навчально-методичної роботи 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook