Освітній процес у полі зору старостату факультету ветеринарної медицини

27 жовтня 2022 року
   27 серпня відбулось онлайн-засідання деканату факультету ветеринарної медицини зі старостами академічних груп 1-6 курсів. Метою зустрічі було обговорення освітнього процесу, підготовка до зимової заліково-екзаменаційної сесії студентів та стан нарахування додаткових балів у першому семестрі 2022-2023 н.р.

   У вступному слові декан факультету Микола Цвіліховський ознайомив здобувачів вищої освіти із ситуацією і подіями, які відбулися на факультеті ветеринарної медицини та в Університеті. Зокрема продовжується навчання у змішаному форматі. Працює клінічний центр факультету "Ветмедсервіс", що надає допомогу тваринам. Проведено Міжнародну наукову конференцію «Єдине здоров’я- 2022». Регулярно проводяться засідання експертних комісій із розгляду навчально-методичної і наукової літератури, а також засідання навчально-методичної комісії факультету, НДІ здоров’я тварин, наукової ради, студентської організації та ради гуртожитку №6. Викладачі, співробітники і студенти продовжують допомагати постраждалим внаслідок війни та Збройним Силам України.

   Декан закликав здобувачів вищої освіти підтримувати постійний зв’язок і допомагати один одному. Головне безпека і навчання.

   Заступник декана Сергій Деркач акцентував увагу здобувачів вищої освіти на організації заліково-екзаменаційної сесії у першому семестрі 2022-2023 н.р.

   Заступник декана Юрій Жук зосередив увагу на оформленні індивідуальних планів і портфоліо та на оплаті коштів за навчання на наступний семестр.

   Заступник декана Тарас Савчук проінформував про нарахування додаткових балів у вересні і жовтні 1 семестру 2022-2023 н.р. та поданні достовірної інформації. Акцентував увагу здобувачів вищої освіти на поселені і оплаті за проживання в гуртожитку на наступний семестр.

   Старости академічних груп доповіли про хід навчання, акцентували увагу на проблемах, які виникали впродовж навчання та отримали чіткі, лаконічні і аргументовані відповіді на поставленні питання.

 

 

 

 

   На завершення декан факультету Микола Цвіліховський закликав всіх бути єдиними і побажав усім міцного здоров’я, мирного неба над головою.

Слава Україні!

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook