Агрохімічні ресурси у прецизійному агровиробництві: аргументи молодих науковців

13 жовтня 2022 року

 

   12.10.2022 р. на кафедрі агрохімії та якості продукції рослинництва імені О І. Душечкіна НУБіП України проведено у дистанційному форматі студентську наукову конференцію в рамках II-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Агрохімічні ресурси та управління біопродуктивністю агроландшафтів».

   У конференції взяли участь студенти-дипломники кафедри, які навчаються за магістерською освітньою програмою «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві»Студенти другого року навчання доповіли про результати власних наукових досліджень на базах проходження практик. Тематика доповідей була безпосередньо пов’язана з темами магістерських робіт і охоплювала широке коло питань ефективного застосування агрохімічних засобів в управлінні мінеральним живленням польових культур, впливу диференційованого внесення різних видів добрив на продуктивність та якість продукції рослинництва, використання елементів точного агровиробництва та дистанційного моніторингу в технологічних процесах вирощування польових культур задля оптимізації режимів їх мінерального живлення.

   Загалом було виголошено виступи учасників конференції. На думку аудиторії всі доповіді відзначалися інноваційністю тематики і викликали жваве зацікавлення в аудиторії, що проявлялося у численних запитаннях до доповідачів, активною участю в обговоренні студентами, в тому числі й студентами I-го курсу магістратури, викладачами – науковими керівниками.

   На завершення конференції її учасниками було відзначено високий рівень доповідей, що в майбутньому сприятиме належній підготовці випускників до процедури захисту магістерських робіт, а для студентів-першокурсників магістратури слугуватиме важливим аспектом і додатковим стимулом в досягненні програмних результатів навчання, які передбачені ОП.
 
Заступник голови організаційного комітету,
професор кафедри агрохімії та якості
продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна 
Лопушняк В.І.
 

 

 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook