Частка нашого тепла вже на передовій

4 жовтня 2022 року
  Упродовж минулого тижня тривала ініційована профспілковою організацією університету акція «Передаймо частку свого тепла бійцям на передовій», яка була покликана зібрати теплий одяг та взуття для бійців Збройних сил України.
   Цей захід очікувано привернув увагу всієї університетської спільноти. Відгукнулася велика кількість небайдужих працівників НУБіП, які в міру можливості намагалися зробити свій внесок у загальну справу. Хтось приносив вживаний, але якісний і добротний одяг, хтось придбав декілька пар гумових чобіт, а хтось передав кошти на придбання речей. Активно попрацювали і голови профбюро факультетів, інститутів та підрозділів, які координували роботу, як то кажуть, на місцях і самі шукали будь-яку можливість знайти потрібний одяг та взуття.
   У результаті спільних зусиль вдалося зібрати 58 теплих курток, 32 пари гумових чобіт та коштів, яких вистачило на придбання бензопилки і пари якісних сокир.
   Не гаючи часу, працівники профкому запакували усі речі й оперативно відправили їх «Новою поштою» на Донеччину, до найближчого від лінії фронту відділення. І приємно відзначити, що частка нашого тепла вже дісталася до передової, де на неї так потребують наші бійці.
   Хочеться висловити щиру подяку усім, хто у міру своїх можливостей і у різний спосіб долучився до благородної місії, підтвердивши тим самим, що колектив університету єдина, дружня команда, яка завжди згуртовується для благих справ.
   У свою чергу бійці штурмового полку, яким була адресована допомога, також щиро дякують працівникам університету за ту допомогу, яка допомагає їм наближати нашу Перемогу.
 
 
 
Ростислав ТАРАСЕНКО,
голова Первинної профспілкової організації НУБіП України
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook